Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi történik egy esküvői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik egy esküvői lagzin ahol a polgári szertartás már egy éve megtörtént?

Figyelt kérdés
A vírus miatt tavaly sokan csak egy szűk körben tartották meg a polgári szertartást és a nagyobb lagzit eltolták idén vagy jövő nyárra. Most azon gondolkozom, hogy mi is csak 2 tanuval házasodnánk össze a párommal, és lagzit későbbre terveznénk a rokonsággal. De nem tudom elképzelni mi lenne a program, lenne mégegyszer bevonulás meg az "igen" kimondása szertartásvezetővel? Vagy csak vacsora? Templomi esküvő nem lesz, nem vagyunk vallásosak. Valakinek van tapasztalata ebben? Köszi! 25/L

2021. febr. 4. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor már csak a vacsus, bulis része :)
2021. febr. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Kinek mi. Én voltam ilyen esküvőn, pedig nem is a vírus miatt alakult így. Hívtak egy kamu anyakönyvvezetőt, aki mondott egy szép beszédet és összeadta őket. Gyűrűt húztak, kimondták az igeneket, minden. Kicsit fura volt ez, tudván hogy már egy ideje házasok, de mivel a szertartáson nem volt ott senki, csak a tanúk, így a rokonságnak csináltak egy kis műsort. Összességében rendben volt. Utána volt kaja, de volt első táncuk, keringőztek, menyecsketánc. Egyszóval meg volt tartva minden, ha nem tudtam volna hogy házasok, akkor nem tűnt volna fel semmi.
2021. febr. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem tartanánk titokban a házasságot, szóval picit fura lenne egy újabb gyűrűhúzás, de az is furi ha csak egy vacsihoz veszek fel menyasszonyi ruhát..

2021. febr. 4. 22:19
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pláne a vírushelyzet miatt egyre kevésbé fura, ha valaki előbb házasodik, aztán lagzizik. Szerintem nyugodtan vehetsz fel a vacsihoz menyasszonyi ruhát, bár az sem mindegy, hogy milyen lagzit terveztek. Ha csak szűk család összeül, kajál és 8ra mindenki otthon van, akkor tényleg fura. Ha rendesen lagziztok éjfélig/hajnalig, akkor viszont teljesen rendben van.
2021. febr. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Unokatesomeknak májusban megvolt két tanúval. Majd szeptemberben rendes lagzi volt. Anyakönyvvezetot ugyanúgy lehet kérni és ugyanúgy előadja megvan a műsor csak nem osszead HANEM fogadalmat erősítitek meg. Tehát nem azt mondja hogy hazastarsakka nyilvánítalaka hanem hogy megerősítem a fogadalmatatokat vagy vmi ilyesmi
2021. febr. 5. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is így volt, pedig még nem volt vírus, kb. 15 éve már. Két tanú + szülők (még testvérek sem), így volt a polgári esküvő egy hétköznap délután (munkahelyről kaptunk így vissza nem térítendő lakástámogatást).

Aztán fél év múlva, szeptember elején volt templomi + bulizós, táncos lagzi, 60 vendéggel, nagyon jó volt:)

2021. febr. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk polgári hamarabb volt,a templomi és lagzi pedig egyben. De a családban ez valahogy mindig így alakult, amikor még nem is volt vírus. Ha nem akartok templomit,akkor egy szertartás vezetőt hívjatok a lagzi napjára. Ja és nem keverendő össze az anyakönyvvezetővel. A szertartás vezető játssza el,mintha összeadna benneteket,de annyi erővel akárki oda állhatna eljátszani ezt a dolgot. Ha már tudják,hogy házasok vagytok,akkor valóban kissé fura,de mégis sokan így csinálják.
2021. febr. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!