Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek szűk körű esküvőhö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szűk körű esküvőhöz érdemes lagzit szervezni?

Figyelt kérdés
Kis esküvőt tervezünk, kb 30 max. 40 fővel. Szeretnénk lagzit is tánccal stb. de kicsit elbizonytalanodtam, nem tudom szokás-e ennyi meghívottal. Ha valakinek van tapasztalata, megköszönöm ha megosztja.

2021. febr. 8. 16:51
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
30-40 fő részére sokan rendeznek lakodalmat. Kérdés, hogy amikor ezt akarnátok, megengedett lesz-e a gyülekezés.
2021. febr. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 50 fős esküvőnk lesz, lagzival, zenésszel, vőféllyel mindennel😃 Mért ne lenne érdemes? Teljesen jó bulit lehet csinálni még 20 fős társasággal is ha olyan a mentalitásuk
2021. febr. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem, ilyen max. 10 fő lesz a kérdésben. Simán rendeznek sokan lagzit ennyi fővel, és nagyon jól tud elsülni, ha jó a társaság / olyan a zene, amit a többség szeret, vagy tud rá táncolni. Vagy nem is kell zene, lehet pár kedves egyéb program is, játékok stb.
2021. febr. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az utóbbi években szinte csak 30-40 fős lagzikban voltam. Én is azt hittem, hogy 12 főre gondolsz.
2021. febr. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi voltunk vagy húszan, és még ennyien is 2-3-ig mulattunk. Egyikőnk szintin játszott, énekeltünk táncoltunk...
2021. febr. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Idén kb. tíz 40 fős lagziban zenélek mint DJ. Mindenképp van létjogosultsága a kis esküvői partyknak. Ha érdekel, a zenében tudok segíteni, privátban szívesen válaszolok.
2021. febr. 9. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze, 30-40 fő nem olyan kevés, mi is ennyiben gondolkodunk. Simán lehet lagzit tartani.

Szűk körű alatt azt hittem, hogy 10 fő.

2021. febr. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi 30an voltunk ugyan az eredeti 50 helyett,de így is jó kis lagzi volt. Csak egy jó dj kellett és ceremónia mester,aki ezt a kis létszámot is megmozgatja.
2021. febr. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!