Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nyári esküvőre ez a ruha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyári esküvőre ez a ruha nem illik?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


2021. márc. 3. 14:58
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne illene? Szerintem tök csinos.
2021. márc. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:

Anyukám és a nagyim szerint közönséges, meg hogy "kint lenne belőle a hátad".

Ráadásul nem is lesz templomi szertartás, egy rendezvényhelyszínen lesz az egész.

2021. márc. 3. 15:08
 3/42 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is jo
2021. márc. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem nagyon szép ruha, de csak egy a modellhez hasonló nagyon vékony, kismellű nőn áll jól. Más testalkaton elképzelhető, hogy közönséges hatást kelt.
2021. márc. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
87%
Nem is tudtam, hogy a hát is intim testrész. Könyörgöm, nem ott hordod a pinád, kit érdekel, hogy kinna hátad? Konzervatív pitsa duma
2021. márc. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
100%
Csinos és elegáns ruha, nyugodtan felveheted, egyáltalán nem "illetlen" :)
2021. márc. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
98%

A #4-es félig leírta amit én is akartam.


A ruha önmagában jó...a modellen!


Ehhez a ruhához elengedhetetlen a valós vékonyság (a mellméret annyira még nem is befolyásoló, dupla C, vagy kisebb D méretig még oké), csontos váll, szép bőr, jó tartás.


Valamint szintén fontos a haj. Egy tipikus "esküvőre megyek" frizkó ehhez a ruhához borzalmas! Természetes, kiengedett (nem összefogott, nem font, nem lakkozott, szimplán kiengedett), enyhén fésült haj illik csak hozzá, más már nem.

2021. márc. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem a hat, hanem a mell a kritikus. Nem tudom, milyen trukkos melltarto megy be ala, de kulonben szabalyos formaju, nem himbalozo, lotyogo mellek mellett nem rizikos. Kulonben kombineszeru lenne.
2021. márc. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez egy kicsit túl cicimutatós - a modellnél kisebb melleken sztem elég elegáns lenne. Amúgy csinos. Én személy szerint ennyire világosat nem vennék fel, mert ha nem hófehér a menyasszonyi ruha, hanem ekrüsebb, meg manapság egyre divatosabb az ilyenfajta púderszínű ruha is, sztem biztosabb megoldás egy élénkebb vagy sötétebb szín.
2021. márc. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:

169 cm és 48-49 kg vagyok.

A hajam mindig kiengedve van, kivéve, ha már "hajmosásra érett", mert akkor fonva hordom. De nyilván esküvőre nem 2-4 napos hajjal megyek. :)


A hossza miatt szerintem úgyis kéne varrónőhöz vinnem, a melltartó kérdést úgy oldanám meg, hogy esetleg oda varrjon "bélést", ha nem lenne benne alapból.

2021. márc. 3. 15:36
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!