Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 8éve vagyok együtt a parommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8éve vagyok együtt a parommal, es ugy gondoljuk hogy mar itt az ideje a hazassagra! Viszont, a kapcsolatunk nem igazan jo. Nem foglalkozik velem, ha van egy kis szabad ideje nem velem tolti, nem engedi hogy hozza erjek! Szerintetek lenne ertelme?

Figyelt kérdés
2021. márc. 19. 18:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lenne értelme.
2021. márc. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme.
2021. márc. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Ki szerint lenne ideje a házasságnak? A társadalomnak? Mert nektek így biztos nem.


Ne akarjatok másoknak megfeleni. Ebben szeretnéd leélni az életed? Kétlem. Tegyetek érte, ha viszont nem megy, nem ti vagytok egymásnak az 'igazi'.

2021. márc. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

"itt az ideje a hazassagra! Viszont, a kapcsolatunk nem igazan jo. Nem foglalkozik velem, ha van egy kis szabad ideje nem velem tolti, nem engedi hogy hozza erjek"


Értem. Segitesz összerakni h mitől van itt az ideje elválni?

2021. márc. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nekem ő volt az első, tudom nem mentség. De nagyon szeretem! Tudom hogy evvel hogy szeretem nagyon, nem igazan erek el semmit! Mert nem fog valtoztatni a kapcsolatunkon! De akkor mit tegyek?
2021. márc. 19. 18:43
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Melyikőtök találta ki h házasodni kéne? Meg miért?
2021. márc. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Már most sincs értelme.
2021. márc. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, ez nehéz lesz, de tudod, mi lesz a vége. :(
2021. márc. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Ketten talaltuk ki. Azert hogy uj eletet kezdhessunk kulon, ugyanis meg a szuloi hazban elunk. Tudom hogy nehez lesz, mar most az! :( Szerintetek helyre lehetne hozni meg?
2021. márc. 19. 19:02
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de ha kitaláljátok h egy vagy több gyerek majd megmenti a kapcsolatot, fel is kötöm magam. Bár elvileg ez nem lesz mert nem érhetsz hozzá.
2021. márc. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!