Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Együtt élünk, mégis alig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt élünk, mégis alig találkozunk, nagyon nehezen viselem. Ti hogy oldjátok meg?

Figyelt kérdés

A munka miatt van ez. Egy helyen dolgozunk, alapvetően ugyanabban a műszakban, csak nem teljesen. 12 órázunk mindketten, van nappalos és éjjeles műszak is, amik 3 naponta váltják egymást. Én 3-3-ban vagyok (3 nap munka, 3 nap pihi), ő most 4-2-ben, és így úgy jön ki, hogy heti 1 közös szabadnapunk van csak... Amikor meg dolgozunk, reggel latjuk egymást 1 órán keresztül, amíg készülődünk, meg este kb 1,5-2 órát munka után, alvás előtt.

Ha neki is visszaállna a 3-3, akkor egy szavam nem lenne, de ez így nagyon rossz, nagyon nem bírom.

Azok a párok, akik eltérő munkarendben dolgoznak, és nem nagyon vannak közös szabadnapjaik, hogy oldják meg, hogy nem kattannak meg?


(A munkahelyünkön egyáltalán nem találkozunk, 1,5 km-re vagyunk egymástól.)



2021. márc. 14. 14:20
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
Munkahelyváltás. A megszabadulás első pontja a délelőtti munkavégzés.
2021. márc. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igen, mi is gondolkozunk a váltáson. Csak az a baj, hogy félek, hogy ha mindketten találnánk valami sima 8 órásat, lehet, hogy munkanapokon többet találkoznánk, de félek, hogy a szabadnapjaink akkor se lennének együtt (Nincs olyan végzettségünk, amivel tipikus nine to five munkánk lehetne fix szabad hétvégével).

Az éjszakázással se nekem, se neki nincs bajunk. Meg nem szeretjük ezt a helyet, de legalább egész jól fizet. Sokkal elviselhetőbb lenne, ha mindketten 3-3-ban lennénk, nekem ez a főproblémám csak ezzel.

2021. márc. 14. 14:34
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt olyan időszak, hogy napokig egyáltalán nem találkoztunk, hiába éltünk együtt. Pont váltva 12 óráztunk. Mire én hazaértem, neki már elkezdődött a műszakja, majd viszont. Vagy épp iskolába kellett mennem, vagy vizsgázni. Nem volt könnyű, de örültünk, hogy mind a kettőnknek volt munkánk. A közös szabadnapokat meg igyekeztünk kihasználni. Legyen egy célotok. Ha tudjátok, miért csináljátok, úgy könnyebb.
2021. márc. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem tudja átkérni magát 3-3ba?
2021. márc. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem. :( Eredetileg neki is úgy volt, csak kevés az ember, és kötelező a 4-2
2021. márc. 15. 06:39
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor te nem tudsz 4-2-be menni? Ha kevés az ember ott szívesebben raknának át
2021. márc. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sikerült megoldást találni?
2021. aug. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, végül mindketten munkahelyet váltottunk.😊 Ezen kívül is nagyon sok baj volt azzal a hellyel.
2021. aug. 6. 20:52
 9/9 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy most jó!
2021. aug. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!