Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Polgári szertartáson kérhetem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Polgári szertartáson kérhetem , hogy hamar zavarják le és ne legyen semmi felesleges beszéd?

Figyelt kérdés

Nő létemre irtózok az ilyesmitől és szeretnék hamar túl lenni az egészen.

Legfőképp azt szeretném, hogy minél kevésbé legyen érzelgős...

Zenére a star wars indulójára gondoltam, azt gondolom berakják ha kérjük.

Na kb ennyire szeretném romantikusra ezt az egybekelést.

Kérhetek ilyet?

Kérhetem hogy csak a kérdést tegye fel hogy igen vagy nem és kész?

Vagy kötelező nekik valami szöveget mondani?



2021. ápr. 28. 20:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
97%
Lehet kerni persze. Viszont anelkul max 5 perc, arra meg nem eri meg vendeget rangatni. Akkor irjatok ala ketten, a vendegekkel meg unnepeltek mashol.
2021. ápr. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Persze, de ahogy írták, erre megvan a hétköznapi időpont, mikor két tanúval bementek és nincs más körítés. Nyilván helyszíntől is függ: ahol sok esküvő van, ott nem biztos, hogy ezért szombati időpontot foglalhatsz. De mondjuk a mi városunk házasságkötő termében úgy tudom, hogy még esküvőszezonban sincs minden szombaton esküvő.

"Kérhetem hogy csak a kérdést tegye fel hogy igen vagy nem és kész?

Vagy kötelező nekik valami szöveget mondani?"

A két igen és az aláírás a kötelező. Ennek van egy formai szövege, amit mondani szoktak, sőt valamennyi átvezető szöveg is. Meg előtte köszöntő, a végén meg sok boldogságot kíván. De beszéd meg vers kihagyható.

2021. ápr. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
96%
Igen, kérheted. Mi is kértük, hogy ne essünk túlzásba. Felnőtt emberként, szülőkről hosszú évek óta leválva, csak magunkra számítva házasodtunk. A férjem egyik szülője rég nem élt, az enyémeket hagyjuk. Hülyén jött volna ki valami ömlengés, így kértük, hogy a szülői házból való útnak indulást részt ugorjuk át és úgy egészében ne hányjuk el magunkat. Ehhez tartotta magát az anyakönyvvezető és nagyon jó kis szertartás volt. Szűk körben házasodtunk, egyszerű, praktikus, lényegre törő szertartást szerettünk volna. Mert ez illett hozzánk és a helyzethez. Mindenki azt mondta utána, de jó, hogy nem a szokásos terjengős, nyálas szöveget nyomta. Van egy-két jól sikerült mondat, amit a mai napig emlegetünk, annyira levette a hölgy a helyzetet. Az anyakönyvvezetők általában jó emberismeretre tesznek szert idővel, beszéljetek vele nyugodtan.
2021. ápr. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
13 vagyok. Nekünk volt zene, és ott helyben koccintottunk a tanúkkal és az anyakönyvvezetővel, a hivatalba be- és onnan kilépés között eltelt kb.15-20 perc.
2021. ápr. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 stevejones ***** válasza:
Star Wars után lehet pl. a Motörhead Snake Bite Love! Az elég stílusos lenne!
2021. máj. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!