Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Polgári szertartáson kérhetem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Polgári szertartáson kérhetem , hogy hamar zavarják le és ne legyen semmi felesleges beszéd?

Figyelt kérdés

Nő létemre irtózok az ilyesmitől és szeretnék hamar túl lenni az egészen.

Legfőképp azt szeretném, hogy minél kevésbé legyen érzelgős...

Zenére a star wars indulójára gondoltam, azt gondolom berakják ha kérjük.

Na kb ennyire szeretném romantikusra ezt az egybekelést.

Kérhetek ilyet?

Kérhetem hogy csak a kérdést tegye fel hogy igen vagy nem és kész?

Vagy kötelező nekik valami szöveget mondani?



2021. ápr. 28. 20:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérheted, hogy ne eressze bő lére.
2021. ápr. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem kértünk semmi extrát, úgy lezavarták, hogy ihaj. Nem volt se zene, se semmi. Van egy rövid kötelező szöveg, aztán igen vagy nem. Csá!
2021. ápr. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

az a rövid kötelező az hány perc kb? fogalmam nincs hogy működnek ezek a dolgok. próbáltam utánanézni neten, de ott ezt nem írják, hogy mennyi a legkevesebb szöveg, inkább csak a pluszokat , amiket lehet kérni.

Én zenét mindenképp szeretnék, mert megnyugtatna a star wars induló.

2021. ápr. 28. 21:21
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

A szüleimnél így volt. :D


Anyakönyvvezető: Akkor, engedelmükkel, elmondanék egy kis beszédet...

Apám: Hát, ha lehet, akkor inkább ne.

😂😂

2021. ápr. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

:D:D:D:DD: de jóóóó...szuper...:D akkor ezek szerint ilyet is lehet....jaj az jó lenne...nem akarom, hogy ott mindenki sírdogáljon...nekem tökre kellemetlen lenne.

Nő létemre olyan vagyok mint egy férfi, és nem szeretem az ilyen érzelemkimutatást...

irtózom tőle..

2021. ápr. 28. 21:24
 6/15 anonim ***** válasza:
54%
Szerencsés párod van, ezt komolyan mondom! :) gratula
2021. ápr. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Igazából csak az aláírás számít.
2021. ápr. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze, kérheted hogy ne legyen beszéd, vagy legalábbis egy kis rövid. Nekünk még gyűrű se volt, se zene, se semmi. 10 perc alatt vége is volt, úgy hogy egy kis beszédet mondott. Ha azt sem kértük volna, 5 perc lett volna az egész.
2021. ápr. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a szörnyű versek amiket fel tudnak olvasni, hányinger. Én biztosan kérni fogom hogy csam amit kötelező, annyit mondjon el.
2021. ápr. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

A kötelező rész az igen kimondása és a 4 db aláírás. Ezen kívül minden extra. Az anyakönyvi hivataltól és az anyakönyvvezetőtől függ, hogy ezeket biztosítják-e bárkinek, vagy csak bizonyos időpontokban, bizonyos összegért.

Amikor bementek személyesen bejelenteni a házassági szándékot, akkor beszéljétek meg a részleteket. Hangsúlyozzátok ki, hogy csak a kötelező elemeket kéritek, illetve ha szeretnétek valamilyen extrát (terem, bevonulást, stb.).

Előfordulhat, hogy a hivatal azt mondja, hogy egy 10 perces esküvőért nem éri meg takarítani a dísztermet, ha egyébként az irodában is lehet aláírni. Ebben az esetben kereshettek másik hivatalt is, nem muszáj a legközelebbit választani.

2021. ápr. 29. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!