Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ciki régi BMW menyasszonyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki régi BMW menyasszonyi autónak?

Figyelt kérdés
Hello! Van egy régi piros BMW-k, (kb. 15 ??) éves. Sajnos a típusát nem tudom (nőből vagyok :)). Ciki menyasszonyi autónak? Mi nagyon szeretjük, de anyósom szerint égő, mert "olcsó" és inkább menjünk az Ő Mitsu-jukkal vagy kérjünk kölcsön valakitől. Szerintetek?
2010. aug. 23. 13:25
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

Nagy lagzi lesz, de csak 100 fő.


Az autó kb. ilyen: (Vagy nem :))


[link]

2010. aug. 23. 13:27
 2/21 A kérdező kommentje:
Előre is köszönjük a válaszokat!
2010. aug. 23. 13:28
 3/21 anonim ***** válasza:
79%
Hát ha ennyire jó állapotban van mint a képen, akkor tutiszáz hogy ezt választanám....De ha pl. rozsásodik vagy behorpadt, "elhasznált", akkor nem.
2010. aug. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
76%
szerintem nem ciki egyáltalán. Főleg, ha ti szeretitek, akkor meg pláne kit érdekel, hogy a násznépnek bejön-e az imádott autó. Ilyenkor mondom, hogy mindenki tehet egy szivességet :D
2010. aug. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
80%
mért lenne ciki? sztem rohadtul nem ez számít.. csak dobjatok rá valami szép virágdíszt.. :) sok boldogságot!:)
2010. aug. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nem számit hogy milyen a kocsi nekem szimpatikus semmi bajom. Tesóm az esküvőjére fehér suzukival ment és az eleje szépen fel volt diszitve :)
2010. aug. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
76%

Ha van olyan rokon/ismerős a listádon, aki szerinted a kocsi márkáját nézné, illetve abba kötne bele, azt gyorsan húzd le, aztán jónapot.! :)

Egyébként szép kocsi!

2010. aug. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem tök jó! Anyósod a micsu akármijével mehet amerre akar, nekünk a 15 éves fehér Mercédeszünk volt esküvői kocsi tőlünk kölcsönkérték és gyönyörű volt! (persze jó állapotban van, szépen lemosták stb.) Az új micsu akármi csodák, meg sehol nem voltak mellette!
2010. aug. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
67%
Ha oylan jó mint a képen, akkor ne is gondolkodj ezen :D
2010. aug. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
67%
qurvára nem számít az autó :S akinek nem tetszik az rakjon alád mást . Nagyon ferde lélekre vall, ha valakinek számít az autó milyensége.....
2010. aug. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!