Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mikor kell bejelentkezni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor kell bejelentkezni az önkormányzathoz, ha megvan hogy melyik nap szeretnénk összeházasodni?

Figyelt kérdés
a helyszín minden megvan. a hölgy akinek megadták a számát ha jól értettem azt mondta, hogy majd ő kér nekünk időpontot, viszont a párom apukája szerint hülyék vagyunk hogy addig leszervezzük a helyszíneket amikor a a legfontosabb hogy az önkormányzatnál bejelentkezzünk. Akkor most mi a teendő?

2021. máj. 8. 12:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
Hát mindenekelőtt az önkorival kéne beszélni, mert az az egy időpont ami nem rajtatok múlik. Elég nagy baromság mindent leszervezni, hogy aztán ott azt mondják bocs mégse. Nem is értem.
2021. máj. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudom mekkora telepulesen eltek, de celszerubb elobb a hivatallal beszelni. Falun lehet hogy sok szabad idopont van, de mashol nem biztos. Lehet persze a helyszineknel erdeklodni hogy mikor szabadok, es a lehetosegeket figyelembe veve valasztani a hivatalban. De mindenkepp elobb a polgari idopont legyen meg. Nalunk pl csak szombatonkent vannak,valahol penteken is . Es sok a par, szoval kapkodnak az idopontokert.Mas nem tud helyettetek kerni, eloszor is a kereshez kapsz idopontot, utana be kell menni szemelyesen. Aztan ha megvan lehet a tobbivel egyeztetni.
2021. máj. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Tényleg hiba volt mindent elrendezni, mielőtt a polgári esküvőre nem kaptatok időpontot. Minél hamarabb menjetek bejelenteni a szándékot! Nálunk nem volt lagzi, csak egy szolíd vacsi... kb 3-4 hónappal korábban jelentettük be, akkor már csak 5 óra után volt időpont, pedig egy szerdai napot tűztünk ki októberre...
2021. máj. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nem lehet egy évvel előbb bejelentkezni, mikor megszervezted a helyszínt.


Első körben azt kellene kideríteni, hogy mikortól tudsz időpontot foglalni. Ha valakivel beszéltetek az önkormányzatnál ès azt mondta, hogy szervezi nektek, akkor érdemes kideríteni, hogy hogyan szervezi. Ha az anyakönyvvezető és azt mondta, hogy megoldja, akkor sok gondotok nincs, csak, mikor nyitják az időpontokat, az előtt 1-2 nappal hívjátok fel, hogy hogyan áll, nem felejtette-e el.


Ha valami random ügyintéző, akkor érdemes lehet bemenni rákérdezni.

2021. máj. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Vidéki faluban lehet elég pár hét, frekventált helyen lehet 1/2 évvel előtte is késő.
2021. máj. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nekünk külső helyszín lesz egy parkban, amire a hölgy aki a külső esküvői helyszíneket szervezi azt mondta h szabad az időpont. Meg is mondta a dátumot és az órát hogy hánykor szabad. Aztán kérdeztem hogy kell e bemennünk az önkormányzathoz, de azt mondta hogy majd ő intéz nekünk időpontot.
2021. máj. 8. 13:51
 7/12 A kérdező kommentje:
bocsánat csak egyáltalán nem érek hozzá. Még soha nem mentem férjhez..:D
2021. máj. 8. 13:52
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt az esküvő szervező felvállalta, akkor őt kellene kérdezni.
2021. máj. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
jah igen majd csak hétfőn tudjuk hívni. A párom nem érte el múlt héten , én meg 3 napig halálomon voltam az oltás után, úgyhogy én csak azt tudom amit én beszéltem vele, csak nekem fura mert párom apukája azt mondta hogy az legyen az első hogy bejelentjük az önkormányzatnál , viszont a hölgy meg azt hogy majd ő intézi. Csak gondoltam hátha valaki tudja, hogy ilyenkor mi a menete.
2021. máj. 8. 14:17
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát házassági szándék bejelentéséhez mindenképpen szükség van a pár személyes megjelenésére az anyakönyvvezető előtt, ezt nem tudom hogy tudja elintézni helyettetek a szervező. Esetleg annyi, hogy időpontot kér a bejelentkezésre nektek, és beiratja ceruzaval az anyakonyvv. naptárába az időpontot. Én mihamarabb rákérdeznék a helyetekben, mert sok helyen tényleg nehezen lehet frekventált hónapokban időpontot kapni.
2021. máj. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!