Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 50 fős esküvő Koreában mennyib...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

50 fős esküvő Koreában mennyibe kerül??

Figyelt kérdés
Mennyibe kerül Koreában egy 50 fős esküvő?? És mi más van benne mint egy hagyományos esküvőben?? (Remélem értitek hogy értem)

2021. máj. 19. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
a koreai pasidat/nődet kéne erről kérdezni, mi más oka lenne máshol házasodni...
2021. máj. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Itt biztos tolonganak majd azok, akiknek Koreában volt az 50 fős esküvőjük.

Plusz gondolom abban az aprócska országban minden egyes esküvői helyszín pontosan ugyanannyiba kerül.


Amúgy meg Észak vagy Dél? Tisztázzuk :D

2021. máj. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Koreában nincs lagzi, nem létezik. Csak szertartás van, utána gyors eszem-iszom, viszont a terem bérlés nagyon drága, és a ruha is! Főleg ha két ruhád lesz, egy hagyományos Hanbok ruha plusz egy fehér. De a párod koreai? Mert akkor tőle kérdezd meg!
2021. máj. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Dél Korea

Azért kérdezem mert láttam más esküvőt is és mindenhol más-más hagyomány van

Érdekel hogy milyen lenne Koreában egy esküvő képeket láttam már de be is írtam Google-be csak nem tudom hogy mi igaz és mi nem

Szeretem volna embereket kérdezni róla puszta kíváncsiság mert érdekel a kultúra


1#; Nincs se nőm se pasim és ha lenne nem kérdeztem volna

2021. máj. 19. 22:59
 5/7 A kérdező kommentje:

2#; Köszönöm hogy írtál

Dél Korea


3#; Nem nagyon ismerem a koreai kultúrát nem tudom mit csinálnak és miket esznek stb

Ha lenne NEM kérdezném itt!

2021. máj. 19. 23:03
 6/7 anonim ***** válasza:
73%
De miért egy magyar fórumon kérdezel baszki????? Szerinted itt minden második ember Koreában házasodott vagy mi? Nem hinném, hogy a Google nem dob ki semmit a "South Korean wedding ceremony" kifejezésre. Szívesen, nem kell megköszönni.
2021. máj. 20. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Itthon mennyibe kerül egy 50 fős esküvő? Attól függ, hogy a Hilton dísztermében, vagy egy Miskolc környéki eldugott falu mulatójában tartod. Hogy márkás ruhát bérelsz, vagy használtan veszed. Hogy 3 fotós kísér egész este drónnal, vagy a nagybátyád lövi a képeket az 5 éves iphonejával. És még hosszan sorolhatnánk.


Biztos, hogy Koreában is vannak, akik szerény esküvőt tartanak és ahol lehet spórolnak, és akik minden egyes részletből a tökéleteset keresik, és ki is fizetik azt. A kettő között 10-szeres, vagy nagyobb szorzó is lehet, pedig a vendégek száma ugyanannyi.

2021. máj. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!