Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyibe került a ruházkodás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe került a ruházkodás az esküvőn?

Figyelt kérdés

Beleértve a menyasszonyi ruhát, menyecskeruhát, cipőket, harisnyát, stb. Illetve a férj ruházatát is.

Köszönöm, ha valaki segít! :)



2020. szept. 1. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
2016-ban menyasszonyi ruha 90.000.-Ft, cipő 20.000.-Ft Harisnya 6.000.-Ft Öltöny 75.000.-Ft Menyecskeruha 35.000.-Ft
2020. szept. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok. Férfinak cipő 29.000.-Ft, Ing: 11.000.-Ft, Nyakkendő 8.000.-Ft
2020. szept. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Amennyit rászánsz. Esküvői ruha olcsóbb szalonokban már kb 50.000 Ft-tól bérelhető.r Menyecskeruha szintén ízlés dolga, sima fast fashion boltból vagy turiból is lehet venni párezerért egy piros ruhát. Vőlegénynek egy öltöny szett is kijöhet kb. 50.000-ből, Mr.Sales-ben pl. elég alacsony árak vannak.

Ha márkás vagy nagyon sok anyagot igénylő ruhát szeretnél, akkor meg határ a csillagos ég. Milliókat is el lehet rá költeni.

2020. szept. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt ugyanúgy lehetetlen megmondani, mint azt, hogy mennyibe kerül egy nyaralás. Nem mindegy, hogy a szomszéd faluba mész rokonokhoz, vagy a Bahamákra 3 hétre.

Amiket felsoroltál, mind meg lehet venni néhány ezer és több százezer forintért is. Menyasszonyi ruhát például tudsz venni már 10 ezerért is, de nyilvánvalóan teljesen más lesz, mint az amit másfél millióért árulnak. Neked kell tudnod, hogy milyet szeretnél, és mennyire vagy hajlandó kompromisszumot kötni.


A menyasszonyi ruha és a menyecske ruha is olyasmi, amit általában egyszer vesz fel az ember lánya, ezért használtan is nagyon jó állapotúak, viszont az eredeti ár töredékébe kerülnek, és sokszor a bérlésnél is olcsóbbak. Ha fontos az ár, akkor érdemes körülnézned a neten, mert sok menyasszony eladja a ruháját az esküvő után, gyakran kiegészítőkkel együtt és kitisztítva.

2020. szept. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ismeros csajszi most nezett maganak 900ezres mennyasszonyiruhat 😅
2020. szept. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
39%

2019ben:

- menyasszonyi ruha 150000

- menyecske ruha: 15000 Ft

- fehér cipő a ruhához: 20000 Ft

- piros cipő a menyecske ruhához: 15000 Ft

- cipő a fotózáshoz: 15000 Ft

- harisnya, fehérnemű, stb: kb 10-15000 Ft


férj: öltöny: 80000 Ft

ing: 15000 Ft

nyakkendő: ???

cipő: 30000 Ft, bár ezt nem akkor vettük, minden rendezvényre ezt veszi fel


Nyilván lehet írni h annyi amennyit rászánsz blabla, sztem egy 200 ezret érdemes minimum rászánni női oldalról, férfi oldalról meg egy százezret legalább. Meg lehet jelenni 20 ezres H&M érettségi zakóban, meg vehetsz cipőt a kínain amiben 2 lépést se tudsz menni. Én úgy voltam vele, ha ha a vendégek étkeztetésére milliók mennek el, akkor én mrá csak megérdemlem h igényesen nézzek ki, elvégre ez a nap mi rólunk (de a férjem szerint leginkább én rólam :D ) szól. A férjem pedig alapvetően olyan típus aki inkább nem vesz fel semmit mintsem vmi ócska gagyi ruhában jelenjen meg, és mondjuk a 80 ezres öltönyét 120 ról leértékelve, tekintve h bármikor máskor felveheti, egy ilyen eseményre, sztem nem volt rossz vétel. Ő azt mondja, h ha nem lenne még ennyi pénze se ruhára, nyilván esküvőbe se kezd bele, v ha mégis, akkor rövidnadrágban és egy lenvászon ingben jelent volna meg (ezt nyilván illik ráírni a meghívóra v előre közölni a dress code-ot). Tehát a 2 főnek olyan 350 ezerről indul a történet, nyilván lefele is lehet menni, akár 0 Ftig, felfele meg határ a csillagos ég. De én nem láttam sok különbséget a 140 ezres ruhám meg a 500 ezres között, lehet h a 2 milliósat már az avatott szem észreveszi, de azért ott még nem tartunk, meg sztem átlag embernek értelmetlen.

2020. szept. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én csak a menyasszonyi ruhát akartam rendesen megfizetni (100-150.000-et is rászántam volna), erre pont megtetszett ey kiárúsított darab (plusz vidéki boltban voltam, így ott minden olcsóbb). A cipőt netről rendeltem, azt úgysem látta senki (plusz kicsit különlegesebb volt a ruhám, így a szokásos fehér menyasszonyi cipők nem is annyira illettek hozzá). A menyecskeruhát kicsit nyűgnek éreztem, így netről rendeltem egy random piros ruhát, ami ugyan nem menyecskés, de később is felvehető. A cipőt hozzá az Ázsia centerben vettem, mikor a dekor miatt amúgy is arra jártunk.


Menyasszonyi ruha 30.000, igazítás 10-15.000 kb, kiegészítők (ékszerek,stóla, tiara, fátyol) kb 25-30.000.

Menyasszonyi cipő 10.000

Menyecskeruha kb 10.000 AliExpresszről (szállítással együtt), cipő 5.000 Ázsia centerből.

Vőlegény öltöny: 60.000 - (Balance öltöny, mellénnyel, vőlegény nyakkendővel szerintem nagyon jó), cipője már volt hozzá


Bár nem költekeztük túl magunkat (legalábbis ezen a fronton...), szerintem ránézésre nem lehetett megállapítani, hogy nem drágák, sőt egy csapat lány pont az Ázsia centeres menyecskecipőmtől volt elájulva.

2020. szept. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!