Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek milyen korban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen korban ideális az esküvő?

Figyelt kérdés

Lány 23, fiú 25

Majdnem 5 év kapcsolat

3 év együttélés

Mindketten dolgoznak

Szerintetek ideális?



2021. máj. 23. 18:49
1 2
 11/12 anonim válasza:
50%

Én 20 éves vagyok, 15 éves korom óta vagyunk együtt (ő 21), 2 hónap múlva lesz az esküvőnk (nem vagyok terhes, nem gyerek miatt házasodunk össze) 3 éve élünk együtt! Átbeszéltük, hogy ne legyenek kétségek, tudjuk a másikról, hogy biztosan ezt szeretné/szeretnénk! Én mostoha anyámtól hallgattam, hogy “még nem is éltünk, nem szórakoztunk” hát kinek mi a szórakozás, az ő lányának az, hogy 25 évesen az anyjával él nem dolgozik és egyik f...ról ugrik a másikra, nekünk az, hogy együtt kirándulunk stb. Kinek mi...

Mi sok mindent megéltünk együtt rengeteg akadályt leküzdöttünk és ha vannak is veszekedések, de mindig mindent megtudunk oldani! Nagyon szeretjük egymást és nem ijeszt meg, hogy 50 év múlva is együtt leszünk, gyerekeket szeretnénk stb. Számomra vele minden nap ajándék❤️ Ha esetleg te még nem vagy biztos ebben, gondolj bele, hogy x év múlva hogyan képzeled el az életed mellette, és hogy téged megijeszt e, hogy egy egész életet együtt éltek le!

Mindenesetre sok boldogságot kívánok!❤️

2021. jún. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én jobban örülnék ha a gyerekem lennél,hogy ha még tanulnál. Legyen több szakmád, fizetésed amiből félreraksz. Amúgy nincs jó válasz mikor jó.Ahogy érzitek.
2021. jún. 20. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!