Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi az ideális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi az ideális életkor egy férfinél, hogy apa legyen és miért? És mire mondanátok, hogy ebben a korban már elég késő?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 17. 07:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
8%

Szerintem egy férfi tudja biztosítani a nyugtot életet

Legyen háza pénze ne legyen hitele.És csak az után úgy 37 évesen ezek meglehetnek

F

2020. ápr. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem olyan 30 körül a legjobb ,mivel addigra már megkomolyodik,meg jobbik esetben anyagilag is tud nyújtani valamit a gyereknek.40 évesen már talán kicsit késő,ha abból indulok ki,hogy az átlag életkor 72 év, nem biztos,hogy lesz nagytatája az unokának
2020. ápr. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
66%
30-35 kozott legkesobb. Legalabbis en idosebb ferfivel mar nem akarnek gyereket, annak egy eleteros, aktiv apa kell, ha 10 eves a gyerek es 45 az apja, mar az is necces, de belefer.
2020. ápr. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
49-35 között, de mindenképpen 40 alatt.
2020. ápr. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%

30-35


Elírtam.

2020. ápr. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%
Édesapám 37 volt,mikor születtem. Túl idős már sok mindenhez. Olyan papás.
2020. ápr. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi 25 évesek voltunk. 20 milliós hitellel és félkész házzal.
2020. ápr. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%

Szia. Ez ember és jellem függő! Van olyan aki már 20 évesen érett az apaságra (volt kollégám példa, dolgozik, házuk van és mindent tud biztosítani a családjának!, másik példa az exem 50 éves és van nagy gyerkőc, együtt éltünk családot terveztünk, össze jött a gyerkőc erre itt hagyott terhesen... Speciel perelem a gyerektartásért...)

Ez nagyon nagyon pasi függő, nem lehet tudni hogy mit és hogy akarnak meg mikor.

2020. ápr. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Annyira erettsegfuggo, exem 28volt amikor a kozos gyerekunk szuletett, meg o mondta a haveri körnek h ez aztan az a kor amikor mar jo ha van gyerek.

2. Utan elvaltunk, most jar a 4. Gyerekenel, na nala latom hogy beerett, 37evesen. Neki -barmennyire akarta-, korai volt az apasag.

2020. ápr. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szerintem is nagyban függ az érettségtől is, meg hát nyilván a lehetőségektől. Miután megvan a stabil háttér és a jó kapcsolat, onnantól kezdve már tényleg csak a lelki felkészültségen múlik, ez meg emberenként más.


Az biztos, hogy még 40 előtt ideális. És szerintem 30 előtt nem nagyon, kevés férfi van, aki tényleg érett az apaságra a húszas éveiben. A társaságban többen is vannak, akik ugyan akarták a babát és minden adott is volt, 26-28 évesen apák lettek, aztán utólag már megbánták, és nagyon halkan, nagyon ittasan már bevallják, hogy jobb lett volna ezzel még várni pár évet. Nem igazán ismerek olyat, aki nagyon fiatalon lett apuka, és nem bánta meg, vagy ne érezte volna úgy, hogy jobb lett volna ezzel várni egy kicsit, így utólag.

2020. ápr. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!