Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek egy esküvőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy esküvőre készülő menyasszony milyen mértékű segítséget és energiaráfordítást várhat el a barátnőitől?

Figyelt kérdés

Szeretnék koszorúslánytáncot a lagzinkon. Februárban lesz az esküvőnk, addig a karácsonyi szezon kihagyásával, illetve nyáron ritkábban, az is lehet, hogy csak szeptembertől, de szeretnék próbákat tartani, úgy, hogy hatan lennénk velem együtt.

Jogosan várnám el szerintetek, hogy a barátnőim heti egy hétvégi délutánt erre rászánjanak, illetve a végén sűrűbben is a gyakorlás miatt? Nyilván, ha valakinek valami közbejön, akkor lemondhatja, de szeretném, hogy nagyon jól sikerüljön a tánc, amihez fontos gyakorolni. Egy nagyjából 5 perces számot néztem ki.

Ti, ha a barátnőtök ezt kérné, akkor megtennétek neki szívesen? Nem szeretném túlzottan igénybe venni őket, de egyszer van esküvőm, és ennek nagyon örülnék. (A lánybúcsúmat is valószínűleg ők szervezik majd, de még nem biztos, lehet, hogy az unokatestvérem fogja, akivel szintén jóba vagyok.)


Ti megtennétek ezt a legjobb barátnőtök kedvéért?



#barátnő #próba #tánc #koszorúslánytánc #decemberiesküvő
2021. jún. 7. 22:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem kérnék ilyet a barátnőimtől.

Amúgy nekem az elmúlt években az összes barátnőm sorozatban egymás után ment férjhez. Ha mindegyiknek lett volna valami ilyen extrább kérése, konkrétan a fél életem ráment volna. Természetesen amúgy is nemet mondtam volna ezekre, de nem is volt végül semmi. Csak az egyikük kért segítséget a díszítéshez, de nem nagyon értettem, miért engem kért, mikor kb 200 km-re laktam az esküvő helyszínétől, szóval végül szerencsére rájött, hogy talán a helyi ismerőseit kéne ezzel nyaggatnia.

2021. jún. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Öt perces számhoz a koreográfiát csak nem kell fél évig tanulni.

Én kb. négy alkalomnál többet nem szánnék rá szívesen.

Még ha lelkesen is fognék neki, a fél év alatt annyira beleunnék akaratlanul is, hogy talán rosszabb lenne az eredmény mintha egy hónap alatt heti 1-2 próbával lett volna betanulva.

Meg tőlem például nagyon távol áll ez a stílusú esküvő, lakodalom, hogy ennyire minden megtervezett, előre betanult...és ha a barátnőid közül is így vélekedik valaki...hát az akárhogy is szeretné, de nem fogja tudni hosszú időn keresztül teljes szívvel csinálni, tanulgatni.

2021. jún. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Kérni lehet, elvárni nagyon nagy túlzás. Egyébként el nem tudom képzelni, milyen tánc az, amire fél évig kell próbálni. Vagy valami számomra elképzelhetetlen profi koreográfia, vagy csupa botlábú barátnőd van.

Engem nem kérnének ilyenre, részint, mert már abban a korban vagyok, amikor nem nagyon házasodnak a barátok. Legalábbis először. A többediknél meg már senki nem csinál ilyen nagy ügyet belőle. Másrészt mindenki tudja rólam, hogy rühellem az esküvőket, sose járok ilyenekre, szóval nagyon röhögnék, ha bárki is koszorúslányt akarna csinálni belőlem😂

Amúgy ha ennyire ragaszkodsz hozzá, miért nem küldöd el online a koreográfiát? Mindenki akkor tanulná, amikor akarja és amikor már nagyjából megy, elég akkor közösen próbálni.

2021. jún. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Hónapokon keresztül "heti egy hétvégi délutánt" egészen biztosan nem szánnék erre, akármennyire szeretem a barátnőimet.


Egy profin sikerült 5 perces tánc olyan áron, hogy az egész heti munka után kikapcsolódásra, a páromra, a családomra, kirándulós, kimozdulós programokra fordítható idő jelentős részét áldozzam fel bő fél éven keresztül, nekem nem férne bele, és én sem várnék el ilyet másoktól.


A jó hír az, hogy simán elég ennél sokkal kevesebb idő a tánc begyakorlásához, ha nem totálisan botlábúak a barátnőid.

2021. jún. 8. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy ez hány heti gyakorlást jelent gyakorlatban. Ha szeptembertől TÉNYLEG minden hétvégét erre kell szánniuk, az túlzás. Azért az életüket nem várhatod el, hogy parkolópályára tegyék, ne tudjanak elmenni egy hétvégére a pasijukkal / férjükkel, mert Menyasszörny Juci szerint akkor nem lesz tökéletes a tincitánci, érted. Ráadásul azt sem értem, minek a tánchoz koszorúslány - én nem gyakran látok olyan "program" táncot, amiben a koszorúslányok is mozogtak, amit meg igen, azt meg azért 2-3-4 alkalom alatt is be lehet tanulni, mert olyan kevés mozgás / annyira kevés truváj van benne. Ezt ebben a formában el kellene engedni.
2021. jún. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Magam részéről nem mennék ebbe bele. Nem szeretek és nem is tudok táncolni (ellötyögni buliban az más, mintha mindenki nézne).

Akkor tudom ezt elképzelni, hogy jól néz ki és esetleg a vendégeknek is tetszik, ha profi vagy félprofi táncosok (mondjuk szerintem nekik nem tartana fél évig megtanulni egy koreográfiát). De én még az ifjú pár betanult 5 perces táncát is vendégként unom és soknak érzem, de ott legalább még olyan értelme van, hogy végül ez róluk szól, ez az első közös táncuk házaspárként. De egy koszorúslány táncnál még ez sincs.

2021. jún. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a választ.

Az egyik barátnő vagyok valójában, csak jobbnak láttam így kiírni a kérdést.

És jól gondolom akkor, hogy ez nem egy reális elvárás, és nem a lustaság/cserben hagyás munkálkodik bennem, amikor úgy érzem, hogy szívesebben lennék vőlegényemmel, családommal, más barátnőimmel ehelyett.

2021. jún. 8. 15:57
 18/19 anonim ***** válasza:
35%

Ha már ilyen nevetséges kamukérdéseket írsz ki, amik átlátszóak mint az üveg, kérlek egy kicsit figyelj jobban.

Először még februárban lesz az esküvő, aztán kulcsszavak közt meg már #decemberiesküvő van. :D

A menyasszony nevében írod ki a kérdést, de aztán gondolsz egyet és váltasz, most már az egyik barátnő vagy.

Egy valami vagy, egy kamus lúzer. :D

Döbbenet, hogy hányan beveszik ezt a hülyeséget.


Nem kérek privátot, olvasatlanul törlök minden levelet ezen az oldalon :)

2021. jún. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
18%
Mikor esküvőn volt minden barátom! jött szó nélkül segíteni. Az össze tartozás, buli míg segítettek. Tudtam kire számíthatok az életben. Aki nem veszi észre hogy segíteni kell az nem is igazi barát. Nem minden nap jöttek de 7 napból kb 3-4 napot. Volt aki 2 hét szaboit vett ki ez miatt nem ment nyaralni. Mai napig testvérként tekintek rájuk!
2021. júl. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!