Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ilyen alkatra milyen menyasszo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen alkatra milyen menyasszonyruhát èrdemes keresnem?

Figyelt kérdés
Ma megyek mennyasszonyruhát keresni,csak nem tudom az alkatom miatt milyen fazont keressek. 160cm 49kg vagyok, mellem konkrètan nincs ami nálam a legnagyobb baj ès mèg gerincferdülèsem is van (kyphosis, talán így írják) ès szeretnèk olyan ruhát találni amibe ez nem annyira látszik.

#Mennyasszonyruha
2021. jún. 17. 11:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
A vonalút például, kicsit telíti az alakodat. Ha gerincferdülésed van, ne legyen kivágott hátú.
2021. jún. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
40%

Én többfélét is el tudok képzelni, ami sztem jól állna.


Az ilyen egyenesebb, de mélyebb kivágású ruhák, főleg nyárra, szerintem pont a kicsi, ill. nem létező melleken néznek ki ízlésesen, nagyobb melleken már k...s, közönséges, túl sokat mutató.

Pl. vmi ilyesmi: [link] . Sőt ehhez még egy pici kis betétet is tudsz rakni még, ha tényleg nincs egyáltalán melled, és még úgy sem túlzás. Vagy ez (talán picit kevésbé áttetsző szoknyával): [link]


A másik verzió, ami pl. melegben tök jó, és a kisebb mellűeknek jobban áll, az a nyakban megkötős, vékonypántos fazon. Pl. vmi ilyesmi: [link] .


Ha meg picit fedettebb is jobb, akkor meg, ha tényleg frusztrál a melled, akkor olyan, ami kevesebbet mutat, magasabb nyakú (ha úgy érzed, túl sok anyag vagy összenyom, akkor meg ebből rövidebbet választani, és a lábait megmutatni picit jobban). Pl. ujjatlanból is van ilyen fazon: [link]

2021. jún. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat.

A nagy keresèsbe ebbe botlottam bele ami megtetszett.

Szerintetek?

[link]

2021. jún. 17. 12:04
 4/13 anonim ***** válasza:
31%
Ha nem vagy ellene annak, hogy picit kitömd a melled ilyen melltartóbetéttel, nem naggyal, csak hogy legyen formája, akkor oké. Ha nem, ezek a "sweetheart" kivágású ruhák pici, de formás melleken mutatnak igazán jól, ahhoz kell, hogy valami "kitöltse".
2021. jún. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem jó az, amit találtál. Felpróbálod, és eldöntöd.

Ha hátul kivágott, akkor egy hosszú fátyol eltakarja.

Sok boldogságot! :)

2021. jún. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%

Hű, nekem nagyon tetszik, amit találtál. Próbáld fel, úgyis csak utána tudod eldönteni. De a modellnek se nagy a melle, szerintem ez jobban is áll kicsiken.


De nagyon sok minden csinosan áll a kis mellekhez, még a melltartó hát/vállpántja se probléma soha, mert nem muszáj felvenni ruha alá. Én örülnék, ha kis melleim lennének. Persze mindenkinek az kell, ami nincs. :) Csak mondtam, hogy lásd a jó oldalát. Vékony kis alkat kis mellekkel nagyon csini tud lenni szinte mindenben, szóval biztosan találsz szép ruhát.

Ami a hátadat illeti, lehet fátyol, kibontott hosszú hajas frizura, magasabb hátú ruha is.

Pl szerintem a csónak kivágású, csipkés ujjú, vállat mutatós ruhák is nagyon szépek, azoknak magas a háta, és a kis melleken is nagyon elegáns, mert ott a csipke/egyéb dísz, a testhezálló felső, vékony derék, csipke, elegáns kivágás teszi nőiessé, nem a nagy mellek.

2021. jún. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, nagyon kedvesek vagytok. ❤️

Már alig várom, hogy felpróbáljak párat, akkor jobban fogom tudni melyik fog igazán jól állni.

2021. jún. 17. 15:27
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom èrdekel-e valakit, de megvan A ruha. Ès semmi olyan amit elkèpzeltem. Èrdekes, egyikbe se volt baj a kicsi mell 😊
2021. jún. 17. 20:43
 9/13 anonim ***** válasza:
Én kíváncsi vagyok rá, linkelsz képet?
2021. jún. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

[link]

Kèpen nem pont olyan mint igazából, de èn teljesen beleszerettem ☺️

2021. jún. 17. 22:45
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!