Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvő visszamondása?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő visszamondása?

Figyelt kérdés

Augusztusban lenne az esküvőnk a párommal, viszont most bepánikoltam kissé. Tegnap összevesztünk, a munkaügyeim miatt. Elmondtam neki, hogy ott akarom hagyni a jelenlegi munkahelyemet, mert félállásban vagyok és nem érzem itt jól magam. Szívem szerint többé be se tenném a lábamat ide. Erre azt mondta a párom, hogy ha fel merek mondani, nem lesz semmiféle esküvő. A páromról tudni kell, hogy rettenetesen sóher, az elmúlt hónapokban ő tartott el (március-május), amiért hálás is vagyok, de az utolsó 1-2 hónapban már olyanért megszólt, hogy rendelni mertem netpincéren egy sütit.


Tegnap jöttem rá arra is, hogy gyakorlatilag ő nem érti meg a problémáimat. Elmondom neki, hogy mi bánt, és magába fordulva nem reagál semmit. Ma reggelre egy kicsit jobb lett, de a főnököm behívatott magához, hogy "el kellene beszélgetünk", itt a cégen belüli jövőmre gondolt. Természetesen megint semmi támogatót nem mondott nekem, helyette durcásan levonult a kocsiba és megvárt ott. Házimunkában nem akar segíteni és lelakja szinte a lakásomat a rendetlenségével. Plusz, ami zavaró mostanában, hogy nem fürdik, kb. hetente egyszer szokott, hajmosás két hetente, szerintem nem tetszik neki a fürdőszobám állapota (tipikus panel fürdőszoba, a bútorok és a járólap új, a csempét még nem cseréltük, erre gyűjtenék pénzt).


Kezdem azt gondolni, hogy nem szeretem a páromat, viszont benne vagyok a korban is (30 vagyok) és nem fogok találni már senkit, viszont, ha nem szeretem, nincs értelme nagy haccacárét meg lakodalmat tartani. Jól gondolom, hogy ha ennyi bosszantó dolga van a páromnak, inkább nem kellene házasodnom vele?



2021. jún. 28. 10:35
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos nem házasodnék vele.

És fogsz találni mást. 30 vagy nem 80.

2021. jún. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Tegnap eljutottam odáig, hogy megmondtam neki, költözzön el tőlem, erre közölte, hogy nem fog, hivatalosan nincs hozzám bejelentve. Arra gondolok, hogy csak a lakásom miatt akar(na) elvenni, mivel egyébként az anyukájával élne, aki szépen kihasználja, hogy egyedül van és mindent a párommal csináltat meg (bevásárlás, amit párom fizet, kocsi, amit párom tankol, de az ő nevén van, lakásfelújítás, a párom fizette a konyhabútort,-stb). Nem azt mondom, hogy ne segítsen, de ez a ló másik oldala. Természetesen ezt is elmondtam a páromnak, semmilyen változás nincs.
2021. jún. 28. 10:53
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Ki lehet rakatni rendőrrel is, ha magától nem megy. Vagy ha nincs otthon, akkor egy zarcsere. Kvázi semmi joga nincs ott lakni. Egyébként házasság után se lesz közös vagyon a saját lakásod.
2021. jún. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Ez pontosan így van #3, ezért is vettem előtte a lakást, anya a haszonélvező, én vagyok a tulaj, biztos, ami biztos alapon. Egyébként én is gondoltam arra, hogy rendőrt hívok rá, de azért az eléggé drasztikus lenne.
2021. jún. 28. 11:01
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát 30 évesen aztán tényleg k_rva öreg vagy... Nem viccelj már. Hajítsd ki ezt az igénytelen suttyót, a lába ne érje a földet. Cuccait egy nagy zsákba amíg nincs otthon, kirakod az ajtó elé, zárat lecserélteted. Ha veri az ajtót kihívod a rendőröket.
2021. jún. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

A pasit kidobod, összepakolod a cucát, kirakod az ajtó elé, ha máshogy nem megy, vagy szólsz férfi ismerősöknek esetleg.

És keresel munkahelyet. Amíg nincs új, addig ne mondd fel a régit. Miből akarsz élni?

2021. jún. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Éppen azon vagyok, hogy munkát keressek, főleg a mai beszélgetés után. Nem a páromnak kell itt dolgoznia, hanem nekem.
2021. jún. 28. 11:11
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Hozzá ne menj! Esküvővel zsarol. Lakás miatt van veled. Nem tetszik a te lakásodban a csempe, ezért nem fürdik csak hetente? 35 fokban? És te mellé fekszel esténként? Ugye nem valós a kérdésed?
2021. jún. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Sajnos az... én se értem, miért nem fürdik, egy értelmes, diplomás emberről beszélünk.
2021. jún. 28. 11:29
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Mond vissza az esküvőt és rakd ki.
2021. jún. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!