Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyasszonyi ruhám szeretném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyasszonyi ruhám szeretném varratni. Egyszerűbb ujjas ruha, gyöngyök és kristályok nélkül. Ti kihez mennétek? Székesfehérváron lakunk. Távolabbi helyek is szóba jöhetnek.

Figyelt kérdés

2021. júl. 27. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én Budapesten a Lili Szalonban vettem az enyémet. Nagyon jó áron csinál nagyon szép ruhákat. Vannak neki készleten is, de csinál kérésre is olyat, amilyet akarsz.
2021. júl. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
2021. júl. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nála varratom: [link]

Még folyamatban van, de az eddigi munkáit látva biztos vagyok benne, hogy szép lesz. Persze kérdés, hogy mennyit akarsz rászánni. Vannak elég jó nevű tervezők is, de fél millió alatt akkor nem nagyon úszod meg:D

2021. júl. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nála varrattam, nagyon meg voltam elégedve:

[link]

2021. júl. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2021. aug. 10. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!