Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit vehetek föl? Menyasszonyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vehetek föl? Menyasszonyi ruha vagy kosztüm? Terhes vagyok és az anyakönyvezetőnél-tanácson szeretnék összeházasodni a baba miadt (hogy az apja nevét kaphassa). Akkor 4-4.5 honapos leszek.

Figyelt kérdés
Oda kiket szoktak meghivni??Vagy csak csinaljunk apasagit?Nem tudom mit kellene.8 éve vagyunk eggyütt.Szeretnénk nagy lakzit majd ha meglesz a baba.Mit tennétek?
2008. dec. 11. 08:25
 1/9 A kérdező kommentje:
Mennyi idö meg elintézödnek az uj papirok?Személyi,utlevel.....?
2008. dec. 11. 08:26
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

Én szintén terhesen esküdtem.

Kaptam kölcsön a barátnőmtől egy szép alkalmi kismamaruhát. Abban volt a polgári esküvő. Nem hívtunk meg senkit csak a barátainkat tanunak. Utána vacsiztunk egy jót, és annyi.

Egy évre rá tartottuk az esküvőt, keresztelővel egybekötve. :) Ott kosztümben voltam de lehettem volna menyasszonyi ruhában is. És ott voltak vendégek, meg minden.:))

Mivel nem váltottam nevet, nem kellett papírokra várnom, úgyhogy azt nem tudom mennyi idő. A polgári esküvőre a bejelentkezéstől 4 hetet kellett várni.

2008. dec. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Nekünk most nyár végén volt, 23 hetes terhes voltam, és rendes nagy igazi lagzi volt, kb 110 fő, és nekem igazi nagyon szép kismama menyasszonyi szalonból kölcsönzött hőfehér menyasszonyi ruhám volt, és nagyon szép piros menyecske ruhám is volt! Sok boldogságot nektek! :-))
2008. dec. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem most lesz,jövö honapban!

Igaz én màr 28. hetes terhes vagyok,ha nem lenne pocim,akkor is kosztümben lennél.

Meghivni csak a nagyon közeli baràtokat hivjuk meg,csalàdon kivül max 10-14 föt.

Egy egyszerü vacsora egy étteremben.

Mi is csak apasàgit szerettünk volna,aztàn ugy döntöttünk,hogy màr 3 éve együtt vagyunk,miért ne hàzasodjunk?

Papirokra nem hiszem hogy tul sokat kell vàrnod.

2008. dec. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

Ez csak tanács, én így csinálnám:

Szülés előtt csak egy teljes hatályú apai elismerő nyilatkozatot kell tenni ahhoz, hogy a baba az apuka nevét kaphassa. Tehát én csak ezt csinálnám meg. Az esküvővel meg várnék addig, amíg már a baba megszületik. A babának semmi féle hátránya nem származik abból, hogy a szülei még nem házasok, amikor a világra jön.

Szóval én megvárnám amíg a baba megszületik, és a hasam is visszamegy valamennyire (ha nem eszel össze-vissza szülés után - nem diéta, csak odafigyelés -, akkor kb. egy év múlva már nagyjából a régi méreteidet tudod viselni, bár sajnos ez nem mindig van így, de úgy nagyjából ez az általános), és akkor már fel tudsz venni szép menyasszonyi ruhát, úgy nézhetsz ki, ahogy te szeretnél és akkor már a nagy lagzinak sincs akadálya egy egy éves gyerkőc mellett. Akkor már ő is jól fogja magát érezni amíg el nem fárad, utána esetleg a nagyi gondjaira lehet bízni estére, hiszen ez az alkalom - jobb esetben - egyszer van az életben, kár lenne kihagyni.


Persze terhesen is meg lehet esküdni, sőt, úgy is lehet nagy lagzit tartani, és van kismamáknak való menyasszonyi ruha is, de én ezt nem így csinálnám. De mindenki úgy csinálja, ahogy neki jobban tetszik.


tikki

2008. dec. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
8:37 es 10:20-as valaszolokkal ertek egyet, ok mindent leirtak, azt hiszem en is ugy cselekednek. Felesleges most terhesen stresszelni magadat, figyelj inkabb az egeszsegedre!
2008. dec. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%

Ahogy fentebb is írták, most a legegyszerűbb egy apasági nyilatkozatot tenni. Ezt a helyi polgármesteri hivatalban a jegyzőnél lehet elintézni, az esküvővel szerintem most már megvárhatjátok a baba születését, ha eddig nem volt fontos. A gyereknek semmi hátránya nem lesz belőle, ha nem vagytok házasok.

Ha azonban mégis az esküvő mellett döntötök, én a helyedben egy szép kismamaruhát vennék fel, menyasszonyi ruha felesleges, ha utána nem akartok nagy banzájt... Egyébként 4-4 és félhónaposan szerintem még beleférnél a mostani ruháidba (legalábbis ötödik hónapban járó egyik barátnőmnek még alig van pocakja).

2008. dec. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
61%
en is terhesen mentem ferjhez es,kosztumben! de nekem ket eskuvom volt az egyiken mennyaszonyi ruhaban, mentem ferjhez akkor nem voltam meg terhes ez volt az egyhazi! a polgari eskuvom meg ra egy honapra volt es ott mar terhes voltam es nem vettemn fel a menyaszonyi ruhat!
2008. dec. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Döbbenet, hogy mennyien nem kellettek önmagukért feleségnek, és kellett hozzá a pulya, hogy elvegyék őket :D
2022. febr. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!