Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek ez így szép lesz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez így szép lesz?

Figyelt kérdés
Párommal szűk körben tervezzük esküvőnket. Úgy szeretnénk hogy egy meghitt polgári szertartás amelyet abban az étteremben tartanánk ahol aztán vacsizunk egyet. A szertartás után pezsgőzés és torta szeletelés. Majd tényleg csak a legközelebbi hozzátartozókkal egy meghitt vacsora.
2010. aug. 31. 14:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Persze,hogy szép lesz!

Nem kell sok ember a jó dolgokhoz!

:)

2010. aug. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
65%
az
2010. aug. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szép. Mindenki maga dönti el hány emberrel, illetve kivel szeretné megosztani élete egyik legszebb pillanatait. Nálunk 42 ember volt, polgári esküvő, szűk család+barátok, mind két részről. Vacsora egy családias vendéglőben és a tánc is csak éjfélig tartott. Éjfél előtt menyasszony tánc és torta vágás, majd mindenki ment haza vagy a vidékiek a szállásukra. Mi egy szállodába a nászéjszakára:)

Sok boldogságot!

2010. aug. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%

Persze,hogy szép lesz.

Az a lényeg,hogy olyan legyen amilyet Ti szeretnétek és ne olyan,amilyennek a rokonság örülne:)


Sok Boldogságot!

15/L

2010. aug. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
52%

Szépnek biztosan szép lesz, de egy kis vidámság is elkelne.

Ha szeretitek.

Mindenhol lehet olcsón bérelni termeket, érdemes otthon sütni-főzni (esetleg főzetni) vendégekkel megbeszélni, hogy hozzanak tortát, vagy házisütit és nagyobb társaságot meghívni. Jó bulik szoktak kerekedni. Néhány játékot kitalálni, szuper!

2010. aug. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

nekünk is szűk körben volt (szülők, tanuk, tesóm)

Anyukák nagyon meg voltak hatva, nem is gondoltam volna, hogy így lesz. Én viszont, aki mindenki esküvőjét végigbőgi, a sajátomon csak vigyorogtam.

2010. aug. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
14:59: pont 42? Ez nem lehet véletlen...:D
2010. aug. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
miért mi van a 42-es számmal?
2010. aug. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
2010. aug. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
húh :) tudom, hogy alapmű, de nem ismerem. na majd bepótolom.
2010. aug. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!