Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőre felvehetek bőrkabátot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőre felvehetek bőrkabátot?

Figyelt kérdés

Holnap megyek egy esküvőre, és most láttam, hogy kicsit hűvösebb idő lesz, egy bordó tapadós térd felé erő hosszúujjú ruhát szeretnék felvenni, fekete harisnyával es magassarkú cipővel. Felvehetem hozzá még a bőrkabátom, vagy nem illik abba menni esküvőre?

Egy lazább, fiatalos párról van szó, rocker, pánk stílust képviselnek.



2021. szept. 17. 22:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
Nem illik. Szövet ruhadarab..? Esetleg poncsó? Vastagabb sál”?
2021. szept. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nyugodtan felveheted.
2021. szept. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Én nem akadnék fenn ezen, pláne ha a pár is olyan stílusú. Bár nem ártana beszerezni 1-2 csinosabb blézert, bármikor jól jöhet.
2021. szept. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Noren1989 ***** válasza:
55%
Nem.
2021. szept. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha pank és rocker akkor van egy olyan érzésem hogy a barátaik között is lesz olyan stílusú ruha, esetleg fura haj ami nem "illik". Amúgy azt szoktam mondani hogy miután túlvan a násznép a pohárköszöntőn és az első töményen senki se fog foglalkozni azzal hogy a másikon mi van 🙂.
2021. szept. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
98%
Bőrkabát és bőrkabát elég nagy különbségek vannak! Vannak kimondottan elegáns darabok is, bár tény hogy nem egy black tie.
2021. szept. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én olyan esküvőn is voltam, ahol a vőlegényen volt bőr mellény, mert ilyen a stílusa. És nyilván a vendégek jelentős része is hasonlóan nyomta.

Szóval ha ez a pár is ilyen, akkor a vendég között is lesz bőven, aki hasonlóan öltözik. Nyugodtan vedd fel.

A 20 éve vett alkalmi ruhák és blézerek sme fognak jobban kinézni az idősebb vendégek körében.

2021. szept. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
Vedd fel nyugodtan.
2021. szept. 18. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%
Siman felvennem 🙂
2021. szept. 18. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
79%

siman, senkit nem fog erdekelni, plane ha egy alapvetoen csinosabb ruhaval parositod.

sot, olyat is lattam mar, hogy a vaganyabb stilusu menyasszony az o feher ruhajara vett bordzsekit es baromi jol nezett ki (nyilvan nem a habosbabos csillogo 90-es evek stilusu habcsokruhakra kell gondolni, hanem modernebbre, nyugatibbra).

2021. szept. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!