Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, Hölgyek ti felvennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Hölgyek ti felvennétek valódi szőrme vagy bőrkabátot a férjetek kedvéért, még ha az elveitekkel egy kicsit ellenkezik is? Pláne ha meglepne vele?

Figyelt kérdés

Írhattok privátot is ha nem akarjátok,hogy az állatvédők szétszedjenek.

Engem biztos szét fognak. (Pasi)



2016. febr. 3. 15:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Szőrmét biztosan nem, nem is kizárólag az állatvédelem miatt, de nem vagyok én Peggy Bundy. Bőrkabát.. ha tetszik, akkor igen, de mondjuk az meg nem az én stílusom. Szerintem általában jobb, ha ruhával nem lepsz meg egy nőt, kivéve, ha konkrétan rámutoatott egy kirakatban/katalógusban, hogy "jaj de tetszik".
2016. febr. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Fel.
2016. febr. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
A szőrme nem az én stílusom, irhabundám már volt, azzal nincs gondom, és azt még az állatvédők sem kifogásolhatják, mert másképp készül, a bőrkabátból nem mindegyik kényelmes, nekem ezen sok múlik, egy ruhadarab esetén, hogy kényelmes-e, különben meg bőrcipőt hordok, de vigyázok is rá, szóval miattam aztán nem gyártanak sokat.
2016. febr. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem, pláne akkor ha ezzel lepne meg. Ezzel tulajdonképpen nem engem ajándékoz meg, hanem saját magát, ráadásul tudja, hogy nem szeretem.
2016. febr. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Szőrmét nem... Nem is tetszik, nem az én stílusom..meg nekem az már minden tekintetben sok. Ellenben olyan kabátot, aminek a kapucniján szőr van..kifejezetten csak olyat vagyok hajlandó felvenni, ami igazi szőrös.... A bőrkabáttal sincs problémám.
2016. febr. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
43%
Örökölt mosómedve szőrme kabit?
2016. febr. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
6-os ezt nem értem.Még nincs megvéve.
2016. febr. 3. 16:11
 8/20 anonim ***** válasza:
Korábban volt egy kérdés, hogy valakik örököltek egy ilyen kabátot, és mit kezdjenek vele, arra utalt az egyik válaszoló, de az már megoldódott, mert eladták végül.
2016. febr. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Így már OK.
2016. febr. 3. 16:18
 10/20 anonim ***** válasza:
93%

Nem.

A szőrmét elvi okokból, de szerencsére ezt a párom pontosan tudja, sőt, ő maga sem venne ilyesmit.


Bőrkabátot csak simán nem szeretem, pénzkidobásnak tartom. Bőrcipőt viszont hordok.


Szóval nem, nem venném fel, akivel olyan viszonyban vagyok, hogy ilyen drága ajándékot vegyen, az tudja rólam, akivel nem vagyok ilyen viszonyban, az mindegy mit vesz, mert nem fogadnám el.

2016. febr. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!