Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Egy szép fali kép keretet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szép fali kép keretet ciki nászajándékba adni?

Figyelt kérdés

2021. okt. 16. 08:18
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Magamból kiindulva nem lenne ciki: nem az a lényeg mit kapnék, hanem, hogy szívből adják-e. Egyébként is érdeklődöm a festmények iránt, így még a hasznát is vehetném a keretnek.
2021. okt. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

Általában nem illik lakberendezési tárgyat venni. Legfeljebb úgy, hogy előre megkérdezi az ember, hogy minek örülnének.

Én jártam úgy, hogy egyszer névnapomra az egyik barátnőm fonott vessző díszt vett, amit föl kell szerelni, és a légmozgásra a csüngő részei forognak, lebegnek. Soha nem vágytam ilyesmire, nem tetszik. Ha nem teszed fel, akkor megsértődik az ajándékozó. De akkor sem vagyok hajlandó együttélni olyan tárgyakkal, melyekdt mások ízlése/ vagy ízlés hiánya határoz meg.

2021. okt. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Én pénzt fogok , azzal nem lehet mellèlőni
2021. okt. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%

Cikinek nem mondanám, de szerintem nem jó ötlet. Attól, hogy neked tetszik, mközel sem biztos, hogy a párnak is ízlése. Marha kellemetlen, mikor "mégis csak ki kéne rakni, ha már kaptam, de amúgy marhára nem tetszik".

Szerintem manapság mindneki pénzt ad és azt is vár.

2021. okt. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én örülnék neki :)


Te ismered a párt. Ha szeretik az ilyeneket akkor nyugodtan!

2021. okt. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó ötlet, csak meg kell róla győződni, hogy stílusában passzolni fog a lakhelyükhöz. Keret és keret közt óriási a különbség, pl. egy minimalista lakásba egy rokokó keret elég hajmeresztő.
2021. okt. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%
Csak akkor add, ha illik a lakásukba.
2021. okt. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudok olyan esküvői meghívóról, ahol a fiatalok a meghívás mellé azt is odaírták, hogy tárgyi ajándék helyett pénzt kérnek nászajándékba. Így is lett.
2021. okt. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!