Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Igaza van Sebestyén Balázsnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van Sebestyén Balázsnak hogy esküvőn a fotós ne kapjon enni?

Figyelt kérdés
Azok az érvei hogy a fotós ne üljön le a családtagjaihoz, barátaihoz, illetve a fotós munkát végezni megy oda, elvégzi a munkát és megkapja a fizetését.
2021. okt. 20. 12:09
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
98%

Nem vagyok érintett, mert se fotós nem vagyok, se esküvőre nem készülök, de akik azt mondják, hogy ne kapjon, leírnák, hogy oldanák meg?Mondjuk, hogy tényleg ott van egész nap. Végignézitek, amíg összeesik az éhségtől, vagy vigyen magának szalámis kenyeret, esetleg rendeljen oda pizzát? Melyik a kevésbé ciki?

A kőműves ilyen szempontból tök más, mert ő tud vinni kaját, tarthat ebédszünetet, amikor azt vesz magának, amit akar.

2021. okt. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
100%
A mi családunkban általában szoktunk főzni kávét, csinálni szendvicset a szakiknak. Nem tudom miért, lehet csak reméljük, hogy akkor nem tejeszacskóval béleli ki a falat, de még így is inkább az a jellemzőbb. Ettől függetlenül szerintem mindenki szívesebben áll a munkájához, ha kedvességgel fordulunk felé, ha ennek ellenére is szándékosan rosszul csinálja, az legalább nem az én lelkemen szárad.
2021. okt. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
100%

22# Így van. Az olyan pedig, aki visszaél a házigazda jóindulatával, azt előbb-utább nem fogják hívni.


16# Engem ugyan igencsak irritál Balázs jópofiskodása, meg ez az erőltetett kedélyeskedése, de azért degeneráltnak meg embertelennek nem nevezném, és joga van a véleményéhez, még ha nem is értek vele egyet.

2021. okt. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudom. De ha en fotos lennek, kimondottan felnek, hogy traktalni akarnak, en meguszni akarnam.
2021. okt. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
100%

7! Egy hétig volt itt nálam a festő. Megkérdeztem rendszeresen, hogy kér-e inni, kávét vagy kaját. De amikor a kábeltévés is jön, akkor megkérdezem, hogy kér-e kávét vagy teát vagy vizet. Ha sokat szív a munkával és itt van órákig, akkor megkérdezem nem éhes-e. Nálam ez a normális.


Télen ketten fagyoskodtak a ház előtt az oszlopon és vittem ki nekik teát.


Ez csak arról szól, hogy vagy-e annyira intelligens, hogy emberszámba veszed-e a másikat.

2021. okt. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
86%
7-es vagyok és az építőiparban dolgozom. Előtte én is kínáltam minden szakembert kajával,kávéval mindennel, de most a szakmába látva az is ritka, ha valaki kávéval megkínál minket... Ti tényleg jófejek vagytok ilyen szempontból, de nagyon ritka az ilyen megrendelő.
2021. okt. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
68%
Ne várja el, hogy enni kap, de illik megkínálni szerintem.
2021. okt. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
100%

Tök alap, hogy aki egész nap ott van az esküvőn, az kapjon valamit. Eleve százezsres nagyságrendeket fizetek ki neki a munkájáért, akkor nehogy már a tízezres étkeztetés legyen a túl sok. Másrészt meg hogy nézne már ki, hogy a násznép eszi a többfogásos gurmé vacsoráját a szépen feldíszített asztaloknál, a fotós meg ül a sarokban és majszolja az otthonról hozott szendvicsét...

Az ültetésről meg annyit, hogy általában a szolgáltatókat egy asztalhoz szokás ültetni, már csak az ilyen szolgáltatói menük miatt is, meg hogy a násznép olyanokkal üljön, akiket ismer. Ettől függetlenül nem teljesen értem, hogy miért kényelmetlen egy fotóssal vagy zenésszel egy asztalnál ülni. Engem legalábbis nem zavarna.

2021. okt. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
100%

Ez nekem túl személytelen, kapitalista gondolkodásmód. Ha alkalmazok valakit, akkor nem rabszolgának fogadom, hanem azt akarom, hogy neki is legyen pozitív élmény, amíg nekem dolgozik.

Nyilván nem arról beszélünk hogy leissza magát a sárga földih, és fél napon át az asztalnál beszélget a rokonsággal, szóval semmi rosszat nem látok abban, hogy ő is eszik.

2021. okt. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
100%

Mi beleszámoltuk őt és a segítőjét, a videóst, a zenekart (4 fő), vőfélyt és a szervezőt is. Nem a családdal, külön asztalnál ültek.

Egész nap velünk voltak (a fotós és a videós a menyecsketánc után mentek el 2 óra körül és délelőtt kezdtek), dolgoztak - én bunkóságnak éreztem volna, ha ők nem kapnak semmit és csak nézik, ahogy mindenki eszik. Búcsúzáskor a sütiből is kaptak csomagot.

2021. okt. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!