Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Igaza van Sebestyén Balázsnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van Sebestyén Balázsnak hogy esküvőn a fotós ne kapjon enni?

Figyelt kérdés
Azok az érvei hogy a fotós ne üljön le a családtagjaihoz, barátaihoz, illetve a fotós munkát végezni megy oda, elvégzi a munkát és megkapja a fizetését.
2021. okt. 20. 12:09
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
76%

Igaza van, dolgozni megy oda. Te se adsz a kőművesnek vagy rakodónak kaját.


Attól függetlenül tirpák dolog nem megkínálni étellel-itallal.

2021. okt. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
99%

Igen, de a fotós a készülődéstől elkezdve, a vacsorán át, az esti buliig ott van és mindent rögzít a legtöbb esetben. És ugye ezt el is várják tőle.


Ha csak a szertartást fotózza és utána hazamegy, akkor oké. De az esetek 99%-ban 8-12 órát ott van a helyszínen. Nem hiszem el, hogy egy 3-4 millió forintos esküvőnél a fotós zabálnivalója már tönkreteszi a párt.


Vagy ilyenkor vigyen magával a nyomorult szendvicset, mert sajnálják tőle a kaját?

2021. okt. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
31%

Nos ennyi erővel igen, ha valaki jön hozzam villanyt szerelni vagy festeni akkor nem kap egész napos ellátást is mellé.

Vagy akkor már a fodrász sminkes is kapjon és tele legyen idegennel a lagzi?

2021. okt. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
Abban a részben tényleg igaza van hogy voltam már olyan esküvőn ahol egy asztalon ültem a fotóssal és a videóssal, elég kényelmetlen volt.
2021. okt. 20. 12:15
 5/42 anonim ***** válasza:
100%
Lehet igaza van, nem tudom. Magamból indulok csak ki, hogy attól méh hogy dolgozni megy oda, attól még ő egy ember és nem egy robot, így emberként fogok bánni vele. Azaz ha éhes, egyen, ha barátkozni akar, barátkozzon. Nyilván ne a munkája rovására de ha amit kérek tőle és azt teljesíti akkor miért zavarna ha eszik és leül a többiekhez?
2021. okt. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
96%
3! A fodrász meg a sminkes az reggel van ott max, utána megy a dolgára. A fotós az, aki ott van végig (általában).
2021. okt. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
40%
Utolsó ez igaz, de az is igaz, hogy a kőműves meg ott van hetekig nálad és mégsem kap kaját? Miért más egy fotós, mint mondjuk egy szaki?
2021. okt. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem pronyóság kéretlenül odaülni és kajálni, de ugyanolyan pronyóság nem megkínálni. 2# abszolút egyetértek.
2021. okt. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk Szabolcsban szokot kapni enni a fotós sőt a zenészek is úgy hogy nem értek egyet látom az R1-nek nagyon megéri ez a műsor pedig nem tudnak úgy műsort készíteni hogy néha ne lenne milliós büntetés kiszabva a rádiónak.
2021. okt. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
100%

7


Én mindig megkínáltam a munkásokat étellel, ha felújítás volt nálunk.

2021. okt. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!