Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ilyenkor mit lehet csinálni ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit lehet csinálni ?

Figyelt kérdés
Összeköltöztünk a párommal és azelőtt mondta , hogy majd x idő után megkéri a kezem . Letelt az az idő nem kérte meg a kezem , de én meg már az esküvőt tervezném . Még egy helyszínhez is kértem időpontot megnézni teljesen benne volt , hogy elmenjünk és , hogy ha minden szuper még időpontot is foglaljunk 1-1,5 év múlvára . Gyűrű még mindig sehol . Beszéltem vele ő azt mondja ne erőltessem az eljegyzést . Nem értem esküvő helyszínt eljön nézni , de megkérni a kezem az már sok lenne ?

2021. okt. 20. 20:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Jézusom..meg se kérte a kezed, minek nézegetsz helyszínt? Meg miért jó ez, hogy kierőszakolod? Miért olyan fontos egyáltalán?
2021. okt. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

A. Neki egyáltalán nem fontos az eljegyzés, nem érdeklik a formalitások.

B. Az esküvő sem érdekli, úgyis tudja, hogy nem lesz belőle semmi, csak téged ámít, gyűrűre már nem költene.

Sokkal tisztább lenne, ha megkérdeznéd, hogy ő mit akar, lehet, hogy csak az időt húzza.

2021. okt. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%

Azért elég furcsa.


Kifizet 100.000 forintot foglalónak, miközben nem akarna elvenni?


Ha legalább felesben fizetitek a foglalót, akkor talán csak még nem tudta kitalálni, hogy hogyan kérjen meg, gondolom...

2021. okt. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem ebbol nem lesz esuvo. Majd jol otthagyod, es inkabb hozzamesz valami betahoz, aki hajlando elvenni. Aztan jol elsarkanyasodsz. Tudnak miert ilyen fontos nektek ezt a k**** eskuvot hajtanotok? Anelkul nem lehet szeretni egymast? Vagy te is csak a "kozos vagyon"-ra meg a "biztonsag"-ra mesz? Szanalmas. Ki kene vezetni az egesz hazassagot a jogbol es a tarsadalombol.
2021. okt. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem néztem direkt helyszínt . Feljött egy hirdetés a helyről és csak megosztottam vele ( minden ingyenes programot megosztunk egymással ha látunk ) és ő mondta menjünk nézzük meg .
2021. okt. 20. 20:50
 6/11 A kérdező kommentje:
Egyébként türelmes vagyok , de nekem valahogyan nem jön az össze , hogy esküvő helyszínt van kedve megnézni , de eljegyzéshez már nincsen .
2021. okt. 20. 20:51
 7/11 anonim ***** válasza:
70%

Hülyeség lefoglalni ilyen korán a helyszínt, először a polgári meg ha akartok az egyházi időpont kéne. A polgárit meg max fél évre előre adják. Legalábbis nálunk így volt.

A. Tényleg tervezi megkérni a kezed, ezért megy el a helyszínre. Ez esetben csak ártasz az erőlködéseddel.

B. Soha nem fog elvenni, de úgy van vele, hogy attól még egy helyszínt megnézni nem nagy kunszt, nem kötelezettség.

Ne helyszíneket nézegessetek, hanem beszéljetek. Mondd meg, hogy letelt az X idő, te házasodnál, ő mit gondol. Ma már nem kell hogy a nő ölbetett kézzel várja a gyűrűt, önálló cselekvőképes személy. Ugyanolyan alakítója a kapcsolatnak, mint a férfi.

Az meg nem normális, hogy ennyire rá vagy izgulva magára az esküvőre. Megértem ha valakinek fontos a házasság, de ez a megszállott lagziszervezés arra utal, hogy az életed más területei nagyon nincsenek rendben, amiről ezzel a számodra kellemes, ám totál felesleges álmodozással próbálod meg elvonni a saját figyelmedet.

2021. okt. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%
En azt mondom, meg az sem garancia, ha gyurut huz az ujjadra. Tudok olyanrol, ahol a srac eljegyezte a csajt, az 5 evig ugy voltak. Aztan hazassag sosem lett belole, a csaje el lett zavarva a haztul.
2021. okt. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Értem . Abban van valami , hogy én is kicsit jobban mondom a témát . Valószínüleg hamarosan 1 éven belül szerintem úgyis megkéri a kezem csak én abban a hitben voltam , hogy már mostanában . Jegeltetem a témát inkább és megvárom míg teljesen magától úgy érzi , hogy megkérné a kezemet .
2021. okt. 20. 21:48
 10/11 anonim ***** válasza:
74%

Mióta vagytok együtt?

Hány évesek vagytok?

2021. okt. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!