Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Valami vicces apró ötlet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami vicces apró ötlet lánybúcsúra?

Figyelt kérdés
2010. szept. 2. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Én kaptam kukis tortát, kukis nyalókát (kicsit elszabadult a lányok fantáziája) meg kék harisnyakötőt szexi fehérneműt... ezekre emlékszem
2010. szept. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Találjatok ki pár szót amiböl szerelmes levelet kell írnia, több az ihlet, ha a mennyasszony kicsit iszik is a levél megírása elött!Célszerü a völegénnyel is iratni egy levelet ugyan ezekkel a szavakkal és az esküvön akár fel is olvashatják egymás levelét
2010. szept. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

szórakozóhelyre mentek vagy házibuli lesz.

Mert ettől függ az ötlet.

Ha olyan helyre mentek, ahol vannak idegenek akkor be lehet őket is vonni. pl, el kell adnia pár csokor petrezselymet.

A kérdéseket kell feltenni neki pl a leendő férjével kapcsolatban. De a férjétől megkérdezitek a válaszokat. Ha elrontja akkor büntető feladat jár érte. Például ez a petrezselymes.

2010. szept. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vannak olyan bulik, ahol kisebb "próbatételek" várnak a leendő arára... tehát ilyen fogadás-jellegű dolgok. Persze azért bizonyos határokon belül-szval olyat nem kéne megcsináltatni vele, amitől nagyon szarul érezné magát később, vagy ízléstelennek tartja...
2010. szept. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Eddig az a nyerő, hogy írjon szerelmes levelet a megadott szavakkal, ez tündéri!!

A többi is hasznos válasz, csak a barátnőmnek nem feküdne!

Írhattok szavakat is, miből álljon a lista? Kicsit le vagyok merülve, sok izgalmas nem jut eszembe most. :)

2010. szept. 2. 22:22
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én versikémbe ilyenekt kellett belefűznöm, hogy vízvezetékszerelő, klumpa, államkincstár, csontváz stb. És mérték az időt, hogy mennyi idő alatt írom le, és el kellett küldenem sms-ben a páromnak. Azzal indítottak a csajok, hogy át kellett mennem a szomszédba wc papírt kérni. Akkor süteményt kellett sütnöm (egyszerű süti volt, de úgy kellett megcsinálnom, hogy csak egyszer mondták el a receptet), aztán az este folyamán, ahova mentünk ezt a sütit kellett árulnom ha jól emlékszem 20 forintért! Akkor volt seprűnyéllel erotikus tánc, és az elmaradhatatlan férjismereti teszt. Ja és még a legelején esküt kellett tennem!:)) Úgy megszervezték a csajok, hogy életem legfergetegesebb bulija lett!
2010. szept. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Páromnak ki kellett találnia, hogy melyik ajándékot kitől kapta. Szerinte jópofa volt.
2010. szept. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!