Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 4-5 hónapos terhesen polgárit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4-5 hónapos terhesen polgárit tervezünk (valószínű októberben), milyen ruhát javasoltok?

Figyelt kérdés
Valószínűleg csak 2 tanúval, nem tudom, legyen-e, szokás-e menyasszonyi ruha, vagy ha nem, akkor milyen?
2010. szept. 4. 11:12
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
3-vagy 4 kérdéssel ezelőtt volt egy hasonló kérdés.
2010. szept. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nyugodtan lehetsz menyasszonyi ruhában így is, miért ne? Nekünk is csak polgári szertartásunk volt és mégis volt menyasszonyi ruhám. Én éppen 16 hetes terhes voltam az esküvőnk idején. Sima (nem kismama), abroncsos ruhám volt, csak 2 számmal nagyobb, hogy a pocakom kényelmesen elférjen benne, a többi részt pedig bevették, hiszen pl. a hátam, vállam, mellem nem lett 2 számmal nagyobb :=). Az abroncs nagyon szépen eltakarta, ellensúlyozta a domborodó pocakomat.

Ha a spórolás miatt lesz ilyen kis esküvőd, akkor bátran menj egy kényelmes, elegáns kosztümben, senki nem fog megszólni érte.

Sok boldogságot!

2010. szept. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2010. szept. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi Kedves Válaszoló!

Nem a spórolás miatt, csak hát nem tudom, szokás-e úgymond, ha csak 2 tanú van, lehet, hogy szolgáltatásokat sem kérünk, bár előbb még informálódunk, mik a lehetőségek, szóval ha csak ilyen 10-15 perces dolog...

Utána vacsi étteremben gondolom, bár erről még nem beszéltünk, oda pl. szoktak menyasszonyi ruhában menni...?



A kedves akadékoskodók pedig: nem korábbi kérdések érdekelnek, azokat már nyilván végigolvastam, mielőtt ezt kiírtam, de pont ilyet, hogy hűvösebb, őszi időben ennyi idős terhesen, nem találtam.

2010. szept. 4. 12:11
 5/10 anonim ***** válasza:

Pont most volt az egyik ismerősömnek ilyen esküvője.Terhes menyasszony hófehér ruhában,a pár,két tanú és a szülők.Szépek voltak,de a képeken elég szomorú volt,hogy az egész terem üres.Mikor írtak alá,akkor lehetett látni,hogy nem ült a teremben senki.Ők nem étteremben,hanem otthon tartották a vacsorát,szépen feldíszítve az étkezőt,na arról jó hangulatú képsorok születtek.

Szerintem étterembe menyasszonyi ruhában bevonulni plusz négy fővel elég furán nézne ki.Még,ha le is foglaltok egy kistermet magatoknak akkor is.Oda én átöltöznék.

2010. szept. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ilyen, kis polgári esküvőre nem szoktak menyasszonyi ruhát felvenni, de ahogy érzed, de szerintem elég furcsán néz ki, ha csak 4-en vagytok és te menyasszonyiban vagy. Mindenesetre nem a ruha számít a lényeg: Sok boldogságot nektek!
2010. szept. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

nekem 6 hós terhesen októberben volt az esküvőm.

rajtam fehér kismama nadrág és fehér 3/4-es ujjú nagyon elegáns kismama felső volt.

nekünk tanuk,szülők,testvérek és még két rokon család volt ott.

de énnem éreztem cikinek hogy nem esküvői ruha volt rajtam,és még csak nem is ruha ,hanemmint írtam naci.



24/N

2010. szept. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, az én kérdésem linkelték, szépek a ruhák:) csak én nem menyásat keresek, csak egy szépikéset:) sőt inkább egyszerű ámde nem csak pocakosoknak szép ruhát:) hátha a jövőben is kell.


Persze gondolkodok a "habosbaboson" is, de azt valahogy nem is tudom... pedig nem csak két tanúval megyünk, hanem vagy 30fő:) kicsi, de mégis, és utána "lagzi" max 2-4óra:P


Ha gondolod szenvedhetünk együtt a ruhaválasztásban:)

2010. szept. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

[link]

[link]

2010. szept. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia,

Nekem október közepén lesz az esküvőm. Csak polgári, s 6 és fél hónapos leszek akkor. nekem menyasszonyi ruhám lesz, bár én is az alkalmi ruhában gondolkoztam, mint ahogy azt az egyik válaszoló írta, de belegondoltam, hogy ha előte 1-2 héttel keresgélek, akkor nem biztos, hogy találok megfelelőt, ha meg előtte veszem, még elég sokat nőhet a pocim, s a varró drága. S végül sikerült találnom egy olyat, ami menyasszonyi ruhához hasonló, de ha az alsó részét nem tesszük fel akkor alkalmis jelegű. Volt fehér és ekrű színekben. Budapesten a Teréz krt. 39-ben nézd meg, almássy ruhaszalon. Én onnan kölcsönöztem 40 ezer a kölcsönzés, 10ezer a foglaló, s 30 ha jól emlékszem a kaució, amit visszakapsz. Az enyém fehér ruha lesz, s fátyolban is gondolkozunk, lesz gyűrűspárna, s csokor. Nálunk a tanúk, és szülők, valamint a testvéreim s párjuk lesznek ott kb 10-14 fő. Még nem tudjuk, hogy mindenki el tud-e jönni. Az alkalmi ruhánál én is úgy voltam, máskor is ki tudnám használni, de aztán ahogy nézelődtünk jött az ötlet. A párom részéről. Eredetileg úgy lenne, hogy idővel nagy esküvő, csak nem nagyon haladunk anyagilag, s após minden pénzünket elszedi, így a párom arra gondolt, ha mégse jönne össze, a nagy esküvő, akkor legalább lesz valami emlék az esküvőnkről. Fényképet is készítünk, s nekünk pl első alkalommal az önkormányzatnál dolgozó rendezvény szervező hozta fel ötletnek, hogy attól, hogy később tervezzk, még lehet menyasszonyi ruhám. Bár nem tudom mennyire jó ötlet, mivel később tervezünk nagy esküvőt, s összejönne, hogy néznék ki két különböző menya ruhában a képeken.

2010. szept. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!