Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvő októberben kisebb szűk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő októberben kisebb szűk családi körben, vagy egy nagyobb májusban?

Figyelt kérdés
Nem tudjuk eldönteni melyik időpontot szeretnénk biztosan! Mindkettőnek megvan a maga előnye és hátránya,tudjuk. Ha lehetne választanotok, ki melyiket választaná?
2011. júl. 24. 10:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
Én a szűk családi kört választanám. Miért etessek-itassak boldog-boldogtalant! A házasság sikere nem a nagy felhajtáson múlik. Ez csak arra jó,hogy az emberek tudjanak miről beszélni napokig.
2011. júl. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Én a nagyobbat. Hogy az összes barátunk velünk tudjon örülni.
2011. júl. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mekkora a "kicsi" és mekkora a "nagy".


A mi esküvőnkön ott volt az összes (fontos) barátunk, néhány kolléga és a család (nagyszülők, szülők, testvérek, unokatestvérek).


60-an voltunk, nem nevezném nagy esküvőnek, de mégis, senki nem hiányzott onnan.


Sokan meghívnak olyan rokonokat is, akiket még sosem láttak ("mert rokon"), de minek, ezt sosem fogom megérteni.

2011. júl. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a nagyobbat választanám mert mindig is nagy esküvőről álmodoztam. És eleve nálunk nagy a család(sok unokatesó van stb) így én azt választanám. De igazából gondoljátok át melyik áll hozzátok közelebb. És mennyi pénzt tudtok erre fordítani.
2011. júl. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%
Én mindenképp nagy esküvőt fogok tartani, életem egyik legfontosabb napján lehetőleg minél több olyan ember legyen ott, aki fontos nekem.
2011. júl. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%

Esküvő májusban szűk családi körben ;)

Májusban jobb idő van szebb a táj, és én kinti esküvőt szeretnék, azért, a szűk családi kör meg azért mert ez lesz életem egyik legszebb pillanata, szeretném ha minél meghittebb lenne.

2011. júl. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A mi esküvőnk is októberben volt,szeptember elején kitaláltuk,1 hónap alatt megvettünk,elintéztünk mindent,és tényleg csak szűk családi kör volt,mert ketten voltunk a férjemmel a barátnőm és a férje voltak a tanuk:)!

Én nem is vágytam több emberre...

2011. júl. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
45%

Nagyobb.

Végül is, esküvőd csak egyszer lesz, ez életed legszebb napja. Mi 200-an voltunk.

2011. júl. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne az esküvő az ember életének a legszebb napja? Akkor utána mi értelme az életnek, ha csak rosszabb napok következnek? :) Az esküvő egy fontos és szép nap, de ne mondjuk már ezt ki ilyen egyértelműen!


A miénk a kettő között volt, viszonylag szűk család és kevés barát vett részt. Szeptemberben tartottuk, gyönyörű időnk volt. Most is ezt választanám.

2011. júl. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az ha mindenkit összecsődítünk eleve kizárja, hogy ott legyen mindenki, aki fontos kijelentést. Aki nekem fontos az nem több 20 embernél. A többi csak kétszínűség. Természetesen ez a szám függ a rokonság méretétől is. Én azt tanácsolom, csak azt hívjátok meg aki valóban fontos nektek, ne azért, hogy jaj ugyan mit fognak szólni. Tavasz vagy ősz? Nos ezt ti érzitek, hogy melyik évszakot szeretitek jobban. Linkelek néhány inspirációt, hátha segít. :)


Ősz:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Tavasz:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. júl. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!