Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lánybúcsún hogy illik fizetni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lánybúcsún hogy illik fizetni?

Figyelt kérdés

A szállást azt gondoltuk, hogy fizetjük az arának, de a programokat is illik ilyenkor állni?


A koszorúslány ruhát ő nem állja.


2021. nov. 25. 07:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem igen, illik.
2021. nov. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Igen, azt is Nektek illik.
2021. nov. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
98%
Az fizet, aki szervezi. Ha ti szervezitek a menyasszonynak, akkor ti, ha ő hív meg titeket, akkor ő, ha közösen szervezitek, akkor megbeszélés szerint közösen álljátok a költségeket. Szerintem.
2021. nov. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
98%
Akinek nem telik, az meg tartson. De láttam olyan lánybúcsút, ami kb. nulla forintból kijött, lakáson tartva, házi sütikkel, cuki feladatokkal a menyasszonynak (pl. kvíz a vőlegénye dolgaiból, vele egyeztetve), kézzel készített ajándékokkal, amiket meg kellett keresgélnie, társasozással... szóval meg lehet ezt csinálni olcsón is jól, meg sok pénzből is vacakul.
2021. nov. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Mi szervezzuk, de az ara celzott ra, hogy milyenre vagyik nagyjabol. Es nem egy 1 napos hazibulit szeretne. Ezaltal mar a szallas is eleg koltseges lesz.


Egyebkent nem akarok szukmarku lenni, csak a koszoruslany ruhaval egyben ez mar kicsit draga mulatsag igy...

2021. nov. 25. 08:27
 6/13 anonim ***** válasza:
96%
Ha ő szabja meg, hogy milyen ruhátok legyen, akkor azt viszont fizesse ő.
2021. nov. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
színt és fazont választott, de konkrét ruhát nem
2021. nov. 25. 09:08
 8/13 anonim ***** válasza:
97%
oszinten szerintem eleg, ha a szallast fizetitek, esetleg eegy-egy programra, kajalasra meghivhatja mindig mas. de azert kicsit luxus teljesen kiszolgalni, csak mert eskuvoje lesz.
2021. nov. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
97%

Ohh hogyne, a tobb napos szorakozasat, kajajat, szallasat majd mind ti alljatok neki:D

De b*szki, meg a ruhatokat is nektek kell, amit az eskuvoje miatt kell felvennetek?

2021. nov. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
97%

Én amilyen lánybúcsúkon voltam, ott a lánybúcsús csapat állt mindent. De ott a menyasszonynak nem voltak kikötései, semmibe nem szólt bele, így addig nyújtóztunk ameddig a takarónk ért.

Ha kitalálta volna hogy ő 4 napra el akar menni Siófokra és mindennap a Plázson akart volna bulizni+koncertekre menni, biztos nem fizettem volna a szállását/piáját/útiköltséget/mindent, inkább lemondtam volna. Úgyhogy nyugodtan mérlegeljetek, beszéljétek meg, és szerintem nem ciki, ha valaki szól, hogy neki ez anyagilag sok.

2021. nov. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!