Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Illik e venni valamit legény-...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illik e venni valamit legény- illetve lánybúcsúra?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy a bátyámnak augusztusban lesz a lagzija, így nem sokára a legénybúcsúja. 4-en vagyunk tesók, én vagyok az egyetlen lánytestvére/húga, a másik két bátyám is ott lesz a legénybúcsúján, illetve a barátom is. Nagyon jó viszonyba vagyunk mind a 4-en, sokszor járunk el együtt, kocsmázni, bulizni, összeülni. Arra gondoltam, hogy a legénybúcsú előtti nap meglepném valamivel a tesómat. Ez csak azért jutott eszembe, mivel én vagyok az egyetlen lánytesója, és egyébként is nagyon szeret. Szerintetek jó ötlet? Illetve ha igen, akkor mivel lepjem meg? Tárgyra gondoltam. Eszembe volt, hogy kap egy pólót, amit a legénybúcsúján feltud venni, de azt már a fiúk elintézték, és korsót is. Csajt meg nem szeretne. Kérdésem lenne még, hogy a menyasszonyának megyek a lánybúcsújára, oda illene e valamit vinnem? Mondhatni, hogy engem szeret, mint legjobb sogórnőjét, tipp? :) 21/L
2014. júl. 16. 17:06
 1/2 anonim ***** válasza:
persze.jo otlet.csinaltass a fotossal vaszonra nyomtatott falikepet.azt dontsd el te hogy olyan kepet csinaltatsz amin te vagy a tesoddal,vagy olyat amin tesod van a menyasszonyaval.
2014. júl. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem beszéld meg a legénybúcsús fiúkkal,hogy vagy a pólót vagy a korsót te add oda a bátyádnak. Rendeljék meg ők, de majd te kifizeted és átadod neki.

A lánybúcsúra mi italt viszünk és az ajándékra stb. össze dobtuk közösen a pénzt. Ha akarsz valamit adni a lánynak vedd te a tiarát, szalagot (ha akar egyáltalán ilyet) vagy a harisnyakötőt.

2014. júl. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!