Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerelem első látásra és 5...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem első látásra és 5 hónapon már össze is házasodtak ismertek ilyeneket?

Figyelt kérdés
2021. nov. 27. 21:02
1 2
 11/20 Kései Sirató ***** válasza:
Igen, a szüleim 4 hónap ismeretség után házasodtak és hamarosan 50 éves házassági évfordulójuk lesz.
2021. dec. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
#10: Miért gondolod, hogy felelőtlen dolog néhány hónapos kapcsolatban házasodni?
2021. dec. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
24%
Utolso, azert mert nagyon ritkan elnek meg melysegeket csupan par honap alatt, es ezalatt nem csak jo dolgokat ertek. Par honap alatt nem lehet kideriteni, hogyan reagal a masik pl barmilyen csaladi tragediara, anyagi nehezsegre, munkahely elvesztesere stb. Foleg ahogy mostanaban latom, valamelyik szulohoz koltoznek oda, ami egy ujabb sarkallatos pont lehet egy par eleteben, nyilvan nem tudnak kibontakozni semmilyen ertelemben ha anyos-apos a masik szobaban van. Raadasul szerintem nehany honap alatt nem is lehet igazan kiismerni a masikat, csak a rozsaszin kod van, ami mig tart, nem erdemes hazasodni. De ez csak az en velemenyem, mas meg mashogy latja.
2021. dec. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
Az oké, hogy lehet, hogy rossz döntésnek bizonyul, de miért felelőtlenség?
2021. dec. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
41%
Hát nem tudom. Azt elhiszem, hogy van, akinek bejött, de én biztos nem gondolnék semmi jót arról a férfiről, aki 5 hónap után megkéri a kezem..
2021. dec. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Kései Sirató ***** válasza:
40%

Ha érett , felnőtt emberekről van szó, akkor nincs ezzel semmi baj. 2 hónap ismeretség után összeköltöznek, 5 hónap után összeházasodnak, ez normális. Mire várjanak évekig? Tragédiákra?

Én 3 éves kapcsolat után házasodtam, és az alatt a 3 év alatt sem változott semmi, egyetlen tragédia sem ért bennünket.

2021. dec. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
30%
De az 3 ev, nem 5 honap. En elhiszem hogy valakinek bejott, de az en kornyezetemben mind kudarcba fulladt. Az en kezemet is 4 honap utan kertek meg es engem elriasztott, olyannak tunt mintha mindegy ki lenne, csak legyen a felesege es mivel en voltam vele, ezert valasztott engem. Nem is lett belole hazassag, szakitottunk.
2021. dec. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Kései Sirató ***** válasza:
40%
17-nek: Ha 5 hónap után házasodzunk volna össze, akkor sem lett volna különbség, mert 5 hónap elég volt ahhoz, hogy megismerjem a gondolkodását az élethez, a családjához, a munkához, a pénzhez való viszonyulását, 2 hét után bemutattuk egymást a szüleinknek is.
2021. dec. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
55%

6 hónapos kapcsolatban kötött házasságot ismerek. 1-et. Még az 1. házassági évfordulójuk előtt szétmentek, azóta el is váltak.

Nálunk a házasság nem, de az eljegyzés az megvolt 3 hónapon belül. Az esküvőnk 1,5 év kapcsolat után volt.

10 éve vagyunk boldog házasok:)

2021. dec. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Mi is így csináltuk.

De elváltunk 24 év után, de nem ezért.

2021. dec. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!