Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerelmesen elmenni a /volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmesen elmenni a /volt vagy majdnem/ szerelmed esküvőjére?

Figyelt kérdés
Szerelmes voltál olyan valakibe, aki máshoz ment férjhez vagy más nőt vett el és hivatalos voltál az esküvőre.Ha valakivel történt hasonló, akkor megosztaná?
2010. szept. 6. 00:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem voltam szerelmes, csak jó haverom volt, aki elvett egy hülye szipirtyó hárpiát. Elmentünk az esküvőjükre barátommal és beöltöztünk feketébe, aztán megmondtuk, hogy temetjük a fiatal korát, nem botos, h értette a célzást, de mindegy is. Szegény srác, azóta egy papucsférj, én sajnálom.
2010. szept. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mentem el.
2010. szept. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Minek? Ez mindkét félnek, mind a házasulandó párnak, mind a volt szerelemnek nagyon kellemetlen. Minek rontanám el másnak az esküvőjét, ami élete legjobb napja, nemcsak nekik, hanem az egész családjuknak nagyon fontos, és valószínűleg rengeteg pénzt fizettek érte? Minek szúrnék ki magammal? A feketébe öltözés meg kifejezetten bunkóság. Nekem is van olyan ember, aki nem szimpatikus, de nem megyek oda, hogy elrontsam az esküvőjét, csak hogy utána tetszeleghessek magamnak, hogy mekkora arc vagyok.
2010. szept. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
08.34 folyt.: Esküvőre csak akkor menjen szerintem valaki, ha szívből sok boldogságot tud kívánni a házasulandó párnak, rosszmájúságból, képmutatásból, "majdénjólmegmutatomnekik"-ből nem kell.
2010. szept. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

biztos nem mennék el!

fordított esetben, őt se hívnám el az én esküvőmre.

2010. szept. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 rozika10 ***** válasza:

hála isten mi az esküvő után két héttel találkoztunk ugyhogy nem kellett ott lennem!de biztos nem mennék el!

csak ha mazohista vagyok!

2010. szept. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ilyen még nem volt,de ha lenne, és már nem szeretném(hisz már ex és azóta csak kiheverném),akkor elmennék,de amúgy meg nem,ha még ő lenen álmaim pasija.
2010. szept. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A barátnőm esküvőjén ott volt a volt barátja, de Ők már nem szeretik egymást, a fiúnak is menyasszonya van.

Én nem hiszem, hogy el tudnék menni.

2010. szept. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Az egyik lányismerősöm meghívta az exét, aki szerelmes volt belé. A srác illemből elment és az ajtóból sírta végig az esküvőt...

A másik, hogy van a családunknak egy nagyon jó barátja, aki nem közömbös irántam, de ez a szekér már elment.

A kedvesemmel felmerült az esküvő gondolata és nem tudom, hogy meghívjam-e vagy sem.

2010. szept. 6. 19:46
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom melyik lenne neki a rosszabb meghívni vagy nem meghívni?
2010. szept. 6. 19:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!