Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van még olyan lány/nő, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan lány/nő, aki magasról tesz az esküvőjére?

Figyelt kérdés

Nagyon gyakran hallom, hogy ez egy nő életében a legfontosabb nap,és látom, hogy ezek a nők tényleg milyen izgatottak és boldogok.

Engem nemcsak hogy nem érdekel, de legszivesebben kihagynám az egészet, fél fillért is sajnálnék rá, nemhogy százezreket,milliókat..Számomra az ideális esküvő 2 tanúval lenne, senkit se hivnék meg, nem lenne lagzi,nem lenne ünneplés (max kettesben), se semmi, csak tudom, hogy nem tehetem meg, mert a családom egy életre megbántódna.Szeretnék férjet magamnak, sőt a házasélet kifejetten érdekel, de az esküvőtől egyszerűen kiráz a hideg.

Amugy nagyon nőies tipus vagyok, imádok romantikázni, csak ez valahogy nem érdekel.Van még rajtam kivül ilyen ember?


2011. szept. 19. 14:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%
engem sem érdekel nyugi:) ugyvagyok vele hogy a lagzi árából felbútorozok egy szobát vagy hasonlók:D pénzkidobás mindenkinek a mindenkijét meghívni...max kis ebéd ennyi ez a nagy felhajtás engem sem érdekel...
2011. szept. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
97%
Van Szerintem is sokkal jobb lenne (lett volna ) szűk családi körben de én sem akartam megbántani a családomat Hát nem élveztem a nap egyetlen percét sem
2011. szept. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Ettől félek én is, hogy az egész nap tök rossz lesz, és erre kell kidobnom az ablakon egy csomó pénzt..:S
2011. szept. 19. 14:49
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Van. Én ilyen vagyok, és mégis egy 90 fős lagzim lett. Én is csak két tanúsat, szülőset szerettem volna. De a család kiakadt, a barátnőim meg pláne. Így lett "rendes" ruhám, templom, házasságkötő terem, eszem-iszom... nagyon jól sikerült.


Ja, és én dolgoztam, a férjem szervezett le mindent, én még az éttermet se láttam, csak mikor már mentünk oda a násznéppel :) Szóval se diszítés, se zenekar, se semmivel nem foglalkoztam, csak a ruhámmal, de azzal muszáj volt, mert fel kellett próbálni...

2011. szept. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Huh, nekem nem kell nagy lagzi. Családi körben összejövetel (ami amúgy is szokott amúgy lenni), csinos ruha - de nem nagy esküvői...

Ciki vagy nem ciki, nekem ez az egész nem tetszik.

2011. szept. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Én tenni fogok mindenkinek az elvárására, és megcsináljuk a szűk családos esküvőt. Apa, Anya, testvér. Ebből a tanúk is kitelnek. Utána piknik, mindenki hoz valami finomat és megesszük. De ez még odébb.
2011. szept. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
74%
14.49-es vagyok. És ami a lényeg, nem is gondoltuk, de a teljes esküvő ára visszajött az ajándékba kapott pénzektől.. (menyasszonytánc nem volt).
2011. szept. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
53%

Bocsi, de te nem úgy tűnsz, mint aki magasról tesz rá. Pontosan tudod, mit akarsz, tehát foglalkozol vele.


Én nem mondom, hogy teszek rá, de most még nem különösebben izgat. Ha belegondolok, nyilván lesz egy nagy buli, mert imádunk bulizni. Persze a legtöbben begyepesedett vénemberek, mire megházasodnak, nem csodálom, hogy akkor már nem akarnak bulit rendezni.

2011. szept. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
15%
Nekem kell a rendes lagzi (ami nem egyenlő a naggyal), nem elég a két tanús. Nem is értelek titeket. Egy életben egyszer van ilyen...
2011. szept. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
82%
Én is teszek rá. Egy dologban hiszek csupán. Jó esetben az életben egyszer van ilyet. Szóval adjuk meg a módját. Legyen egy nap amikor mindenki rám és a páromra figyel, olyan ritkán lehet egy nőn igazán szép ruha, de a többi nagy ívben le van tojva. Nem érdekelnek a díszek, az autó, a virágok, nem érdekel, hogy ki miben jelenik meg, Nem érdekel, hogy kinek mik az elvárásaik. Nem érdekel a kaja, és semmi pucc.
2011. szept. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!