Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Barátnőm meghívott a esküvőjér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm meghívott a esküvőjére, most 2 héttel előtte megkért hogy mégse menjek! Szerintetek ez milyen dolog?

Figyelt kérdés
Apósom nemrég halt meg,ezért a párommal,nem is akartunk menni a lagziba.Hívtak 2 szer ,nemet mondtunk,harmadik felkérésre aztmondtuk,hogy akkor mégis elmegyünk,nem akartuk őket megsérteni.Erre tegnap közölte velem hogy mégse menjünk mert az ő nagypapája nem szívleli a férjemet(nem tudom a pontos okát).Most csak én verem nagy dobra a dolgot,vagy más szerint is meg kelett volna ezt a ,,papával"is beszélni mielőtt meghívtak volna?Nagyon roszul esik ez a dolog,nem birom benyelni,szerintem tök szemétség,és még ezek melett elvárja hogy ne haragudjak rá,meg legyünk barátok továbbra is.Vélemények?
2011. aug. 20. 08:01
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%

hát fura mindenesetre.

azért arról jó ha tudsz, hogy "nagy dobra verni" annyit jelent, hogy szétkürtölöd a világban. Nem azt jelenti, hogy semmiségből nagy ügyet csinálsz :)

2011. aug. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
83%
Sz*rd le. Úgyse akartatok menni :)
2011. aug. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
93%

Ezt elég nagy bunkóságnak tartom, ráadásul gondolom, a férjednek nem feltétlenül kéne a nagypapával beszélgetnie.

Na meg ne a papa döntse el, hogy kit hívjon meg a barátnőd.

Biztos, hogy ez az oka? Nekem kicsit sántít ez a történet.

2011. aug. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
57%
akkor legalább te egyedül miért nem mehetsz?
2011. aug. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
89%
ha valóban így van ahogy írod akkor ez nagyon bunkó dolog volt a barátnőtől.
2011. aug. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
79%

Szia!


Ez már bunkóság a javából.

2011. aug. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
97%
Uhh, hát megértelek, nekem is rosszul esne. Gondolom lesz annyi ember az esküvőn/lagzin, hogy annak a nagypapának ne a férjeddel kelljen beszélgetnie... De amúgyis, miért a nagypapa dönt? Még a szülei véleménye talán kicsit többet számíthat, de a nagypapájának szerintem annyira sok köze nincs a vendéglistához, hogy "kitiltson" valakit különösebb indok nélkül.
2011. aug. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
Igen,valóban csak ennyi az oka,nem sántít semmi a dologban!Nemtudom mi volt a papa,és a férjem közt,mert én 8 éve költöztem ebbe a faluba,és valószinű,hogy valami régi sérelem lehet,persze az sem kizárt hogy nem is a férjem sértette meg a másikat,hanem a férjem nagyszüei esetleg....Értitek...
2011. aug. 20. 08:19
 9/39 anonim válasza:
96%
Bunkóság! Nagypapa dönti el kivel barátkozzon az unoka? Ez már rég rossz, gondolom a barátnőd már felnőtt! Én csak azért is elmennék legalább a szertartásra és a nagypapa mellé állnék a párommal! Sőt lehet meg is köszönném, hogy nem mehetünk a lagziba. :))) Egyébként szertintem nem nagy barát(nő) az ilyen.
2011. aug. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Igen,a szülők csinálják a lagzit,ezt én sem értem mi köze a papának....De ha anyira barátnők vagyunk,akkor sztem ha akarja,el tudja szó nélkül simítani ezt a dolgot vele....
2011. aug. 20. 08:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!