Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Öllet házassági évfordulóra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Öllet házassági évfordulóra?

Figyelt kérdés
Nemsokára szüleim 20. házassági évfordulója lesz. Rendeltem nekik egy tortát, és apukámnak egy vicces sörösüvegre húzható "pólót" is vettünk tesómmal. Anyukámnak nincs semmi ötleteünk, legyen neki is egy "üvegpóló", vagy inkább valami más? Emellé még kellene pezsgőt is vennünk, vagy majd azt ők intézik?
2010. szept. 6. 16:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Megöletni őket nem a legjobb dolog.. :)
2010. szept. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Édesanyátoknak csináljatok egy szép albumot :) Az elmúlt évekről, a póló helyett :)

Amúgy a pezsit is vegyétek meg,csináljatok vacsorát, majd hagyjátok őket kettesben :)

2010. szept. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Juj első hozzászoló, ez nagyot ütött... :D néha kicsit fárasztóak vagytok...

Szerintem se "pólót" vegyetek, hanem mondjuk bementek egy hobbiboltba, és kaphatsz ölteket. (pl átlátszó műanyag tányér alá dolgoztok szalvéta teknikával valamilyen szép képet/szalvétát... jó ötleteket szerezhetsz)

2010. szept. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem bérelj ki nekik egy k*rvát.

Vidd el őket swinerklubba.

2010. szept. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
"swinger"
2010. szept. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A romantikus, gyertyafényes vacsora tényleg jól hangzik, tesóddal felszolgálhatnátok, hogy arra se legyen azon az egy napon gondjuk, aztán desszert után leléphetnétek. Esetleg adjatok nekik egy szabad estét, befizethetnétek őket egy mozira (csak jó választás legyen), utána előttük az egész este, vagy bármi más kikapcsolódást szervezhetnétek nekik, amire amúgy általában sosem jut idejük.
2010. szept. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Saját fényképeikből egy könyvecskét csináltatni, és ez legyen a kettőjük közös ajándéka. (Egészen gyerekkoruktól kezdve, egyik oldal apu, másik anyu, felváltva aztán a közös életük, majd veletek... némelyik képnél szép, némelyiknél vicces feliratokkal)

Apukátoknak adjátok oda máskor az üveg pólót.

Szerintem ez csodálatos ajándék lenne.

Nem úsznák meg száraz szemekkel. :)

2010. szept. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szervezzetek be Nekik egy pár!
2010. szept. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!