Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 1. Házassági évfordulóra van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1. Házassági évfordulóra van valakinek valami extra ötlete?

Figyelt kérdés
Kincsecskémmel most lesz az I. Házassági évfordulónk 4-én, szombat este elmegyünk majd vacsizni. Így főznöm vmi finomat nem aktuális..A PS3 move-jához fog kapni egy játékot, mert arra vágyik. Ti milyen extrával kedveskedtetek ezen a napon?
2011. aug. 30. 09:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Beszereznék egy új szexi fehérneműt és elcsábítanám vacsi után :D
2011. aug. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
78%
Beszélj az étteremmel és a segítségükkel minden fogás mellé kis apró meglepiket adhatsz kedvesednek.A desszert is lehet valami különleges szivecskés,és mire hazamentek legyen a hálószoba gyertyafényes,behűtött pezsgővel, és halmozd el virágokkal(szintén segítséggel)!ez bárkit elvarázsol,ha van romantika a lelkében!Sok sikert!Zsu
2011. aug. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Mi elutazunk wellnesselni! Ha több napra nem is jön mindig össze,akkor egy naposra szervezzük. Felkeresünk egy fürdőt, pancsolunk,masszíroztatunk, elmegyünk eszünk, körbejárjuk az adott várost stb.
2011. aug. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mi gyakran járunk wellness-es helyre, illetve étteremben is gyakran eszünk. Nem vagyunk milliomosok, de van amin spórolunk, hogy megengedhessünk magunknak ilyesmit. Gyerek sincs:) szóval valami kis extrára gondoltam. A szexelős dolgoknak nem vagyok híve, én azt a sima hétköznapokba is becsempészem, tehát nem csak valentin napkor veszek fel őrjítő fehérneműt.. Munkatársam javasolta hogy csináltassak szív alakú tortát. Eddig ez az ötlet tetszik a legjobban. De köszi a hozzászólásokat, és még várom! :)
2011. aug. 30. 11:21
 5/13 anonim ***** válasza:
70%

Mi tavaly a wellness mellett elmentünk egy kalandparkba. Oda gondolom olyan sűrűn nem jártok! Nagyon jó volt!

Nekem a szívalakú torta egy vacsival nem annyira extra!

2011. aug. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Áhh kalandpark kilőve. Bébinek tériszonya van, én nem fogok köteleken huzózkodni meg lesiklani:S
2011. aug. 30. 11:59
 7/13 A kérdező kommentje:
KÉRDÉS TÖRÖLVE! Köszi a válaszolkat, de rájöttem, hogy itt csak felhúzom magam. Tele van ez az oldal sérült emberekkel, akik beszólnak és kifordítanak mindent (ez nem csak erre a kérdésre vonatkozik). Megkérdezem a barátnőimet a való életben, az sokkal egészségesebb szerintem!
2011. aug. 30. 12:06
 8/13 A kérdező kommentje:

"Nekem a szívalakú torta egy vacsival nem annyira extra!" Miéért, szexi fehérneműbe bújva nagyot dugni az extra? könyörgöm, háát szexelni meg egy normális bugyit és melltartót felvenni nem csak ünnepnapon kell.

Szóval mindenkinek más az extra. Nekem az sem gyerebe, hogy az éttermi dolgozókat terheljem azzal, hogy fogásonként odahozzanak valami fényképes, vagy szivecskés bizbaszt. Nah mindegy..

2011. aug. 30. 12:10
 9/13 anonim ***** válasza:
70%

Csak segíteni akartak!!!-.-'

Nekem lenne ötletem,de ezek után....

2011. aug. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
70%

Nem, nekem a fehérneműs dolog sem éppen extra. De wellness szállodába ezek szerint sűrűn jártok, étterembe is, tehát én a vacsit kilőném,mint különlegességet, ha van torta, ha nincs, a Nyuszika tériszonyos, tehát kalandpark kilőve, akkor mégis mi a francot írjunk!

Meg nem mindegy mennyiért! Most írjam,hogy ki lehet Párizsba is ugrani négy napra,mert nekem pl. az igazán különleges volt! Akkor meg az a baj!

2011. aug. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!