Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hol tudok szép karikagyűrűt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudok szép karikagyűrűt venni?

Figyelt kérdés

Másfél év múlva szeretnénk összeházasodni a párommal és elkezdtük előkészíteni az eseményt. Szeretnénk jó áron kijönni belőle, inkább a nászútra, illetve a közös életre költenénk többet később.

Hol tudnánk olcsón venni szép arany karikagyűrűt? Ha télen nézelődünk, elképzelhető, hogy nagyobb akciókba botlunk?

Mindkettőnk ízlése visszafogott, így elsősorban az egyszerű, sima (esetleg minimál díszítésű) darabokat preferáljuk.

A segítséget előre is köszönöm, köszönjük!



2021. dec. 15. 09:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Általában ékszerüzletekben lehet gyűrűt kapni.
2021. dec. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi itt vettünk Budán:

uristenhazasodunk.hu


Itt a webshopjuk:

www.karikagyuruwebshop.hu


Van többféle klasszikus karikagyűrűjük, ha van törtaranyotok, jó áron beszámítják.

2021. dec. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%

Mucsaröcsögén a Sajt utca 6-ban.


Google a barátod:beütöd hogy olcsó karikagyűrű.


2021-ben egy felnőtt embernek ebben tényleg segíteni kell??

2021. dec. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Nekünk 2000 forintos bizsu karikagyűrűnk van. Sima orvosi fém. Nem vagyunk anyagiasak és a feleségem bőre allergiás az aranyra, meg az ezüstre is. Bizsu ékszerboltban találsz orvosi fém karikagyűrűt, rendes ékszerboltban körberöhögnek.
2021. dec. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a linket és az orvosi fém ötletet is!

A többi válaszolónak: igen, tudom, hogy ékszerüzletben lehet, azt is tudom, hogy létezik a Google. Nyilvánvalóan konkrét helyet keresek és a vélemények érdekelnek, ha valakinek jó tapasztalata volt ár és minőség tekintetében, hátha jó szívvel ajánlja az üzletet.

Egy jó tipp: ha nem tudsz normális, informatív választ írni, kevesebb energiádba kerül, ha nem írsz semmit, mintha odabököd, hogy "Mucsaröcsögén".

2021. dec. 15. 10:20
 6/11 anonim ***** válasza:
56%
Kb bárhol találsz, de az arany önmagában sem lesz olcsó, persze, attól függően, hány karátosat szeretnétek, milyen vastagot...stb. Alternatívaként szerintem az acél is elég jó, illetve írták már az orvosi fémet is. Nekünk pl damaszkuszi acél gyűrűnk lesz, padauk fával.
2021. dec. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%

Dobozos üdítő bontója 😆


Amúgy Google maps: karikagyűrű

Èrtèkelès alapjàn:

*****

****

Mehetsz

***

Megfontolandó

**

*

Inkább ne

2021. dec. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Eléggé otthonosan mozgok a gyűrűk világában, és sok ékszerboltot is ismerek, de könyörgöm, írj már valami konkrétumot a kérdésbe... Mi jelenti nektek a szépet? Mennyi pontosan a keretetek, amit rá tudtok szánni? Melyik városban vagy országrészen éltek, mi az a távolság, amit még be tudnátok vállalni?

Mert - csak egy példa - én hiába ajánlok minőségi munkát végző ötvöst vagy széles választékkal rendelkező ékszerboltot Miskolcon, ha ti Zalaegerszegen éltek...

2021. dec. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
33%

Őszinte leszek: lehet nem kéne házasodni - gyereket csinálni meg pláne -, ha ilyen egyszerű, körülbelül tíz perc utánajárással megtudható dolgot nem vagytok képesek saját magatok elintézni.


Főleg, hogy még arra sem vetted a fáradtságot, hogy leírod, hol laktok, legalább megye szinten.

2021. dec. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Elnézést kérek, valóban pontosítanom kellett volna a kérdésemet, mielõtt kapkodva kiírom. Budapest és vonzáskörzete az ami érdekelt volna.

Számos bolt vagy csak webshop, ahonnan élõ szemrevétel nélkül nem biztos, hogy rendelnék éppen karikagyűrűt, vagy egyszerűen nem írnak árat, arra számolva, hogy személyesen megjelenve talán drágábbat tudnak neked eladni. Néhol azt írják, hogy törtaranyat beszámolnak és így adják meg majd (szintén élõben) a végsõ árat.

Ezek között nehéz eligazodni, csak kevés helyen találtam konkrét árat.

Ártatlan kérdésként írtam ki, hátha ezzel idõt és pénzt tudok spórolni az esküvõre, de nem gondoltam volna, hogy a kvalitásomat vagy az intelligenciámat vonják kétségbe a válaszolók. Ôszintén szólva csak néhány linkre számítottam, nem arra, hogy "ne szaporodjak", de újfent elfelejtettem, hogy melyik gyönyörű országban élek. :)

2021. dec. 19. 15:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!