Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ez mennyire lehet ciki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire lehet ciki? Nektek az lenne?

Figyelt kérdés

A volegenyem felerol nagy a csalad es iszonyat osszetarto a rokonsag. Egy nagyon csaladias "zsakucca negyedben" nott fel, osszetarto kozossegben, rengeteg barattal korulveve. Egyutt nottek fel.


Ezzel szemben itt vagyok en, aki a teljes gyerekkorat vegigkoltozte, negy kulonbozo orszagban eltem, tanultam. Amikor kezdtem azt erezni, hogy vegre vannak barataim, koltoztunk. Sajnos alberlok voltunk.

Persze igyekeztem tartani a kapcsolatot, de az evek mulasaval megkoptak.

Ami a csaladomat/rokonsagot illet: Anyam felerol SENKIM nincs, mig Apam felerol ugyan vannak, de nem nagyon tartjuk a kapcsolatot. Nagyon anyagiasak es sajnos ez alapjan apoljak a masikkal a kapcsolatot. Mi ugye soha nem alltunk olyan jol. Eskuvore is (nagynenim fia) azert nem hivtak meg bennunket, mert mi nem tudtunk volna annyi penzt adni. Ezt visszahallottuk. Biztos, hogy nem kosza pletyka, mert a penzes rokonsag mind ott volt, a szerenyebb korulmenyek kozott elok kozul senki. Szoval Apam felerol ezt igy elengedtem, o pedig mar reg meghalt.

En ossz vissza kb. 20 embert tudok meghivni (Anyum, tesok+ parjaik, baratok), mig a volegenyemnel ez a szsm tulmegy a 100-on.

Anyai, apai agon is tobb nagyneni/nagybacsi van, sok sok gyerekkel, tehat az unokatesokkal is nagyon joba van. En ennek orulok, mert nagyon szepen befogadtak, ereztetik, hogy hozzajuk tartozom.

Viszont azt nem sokan tudjak, hogy nalunk milyen a rokonsag, hogy milyen eletem volt.

Nem akarok nagy felhajtast es kifejezetten nem tetszik az, ha valaki fut fat meghiv, hogy minel nagyobb legyen a lagzi.

Faj, hogy nalunk nincs ilyen osszetartas, mert kiskoromban nagyon ragaszkodtam hozzajuk. Unnepekre/szuletesnapokra is mindig irok nekik stb, mig ok nagyon elenyeszo szamban teszik ezt. Ha holnap nyernek a lotton, akkor viszont nagy lenne a tolongas!

Tesomnak igsza van, hogy ilyeneket ne hianyoljak az eskuvonkrol!

Sok ismerosom van, de nem tartom olyan szorosnak a kapcsolatot, hogy ott legyenek az eskuvomon.


Viszont igy olyan fura lesz, mert eleve keves ember szerepel a listamon es ugye a meghivottak kozul mindig akad olyan, aki nem jon el. Negy orszagbol kellene "osszekaparnom" a vendegeket, mig a paromnal mindenki helybeli.

Tehat lesz mondjuk 100 fo a volegenyem reszerol es 15 az en reszemrol. Ez nem ciki igy?


Tudom, hogy "ez van, nincs mit tenni" csak jol esett kiirni..A parom azzal vigasztal, hogy az ultetesnel majd elvegyulnek az en vendegeim, igy nem is veszi senki eszre, hogy nekem ugymond milyen keves ember van az eletemben..(ot ez kicsit sem zavarja, sajnos en kattogok ezen..).



2022. jan. 10. 08:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Megértelek, hasonló szituban vagyok. Ha holnap lenne az esküvőnk, ő rengeteg rokon, barátot tudna hívni, én meg alig. Neki alapvetően nagy és összetartó a családja, a miénkben összeveszések vannak, van akit kiskoromban láttam utoljára. Kb 5 embert tudnék meghívni, míg ő 30at vagy többet is. Barátoknál ugyanez van, nekem alapból kevesebb barátnőm van, de ők szorosak, neki meg van egy csomó, nagyon sok emberrel jóban van. Nekem van kemény 300 ismerősöm Fb-n, neki meg valami 2300. :D De nem ez számít, akik fontosak ott lesznek veled, ne görcsölj ezen.
2022. jan. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Azt hittem ez nem verseny.
2022. jan. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ki irta, hogy az lenne?
2022. jan. 10. 09:29
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem ciki. Ne szégyelld, mert nincs mit. Így alakult, a vőlegényednek több vendége lesz. Nem baj.

Sok boldogságot Nektek!

2022. jan. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. Ne azzal foglalkozz, hogy mit gondolnak mások, hanem, hogy a vőlegényed mit érez. Örülj neki, hogy befogadtak és szeret a családja. Ha sokat sopánkodsz ezzel a "dögöljön meg a szomszéd lova is, ha az enyém is halott" mentalítással csak a völegényednek ártasz.
2022. jan. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%
Az a ciki, hogy felnőtt ember létedre képes vagy ezen kattogni.
2022. jan. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
300 ismi 🤣. Nekem van 42.
2022. jan. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"En ossz vissza kb. 20 embert tudok meghivni "

Én magam részéről 3 rokont fogok tudni meghívni (apám, anyám, nagynéném). Barát meg van 4 a részemről, a többi barátunk közös. Párom legszűkebb rokonsága alsóhangon 12 fő.

De kit érdekel? Sosem értettem, hogy miért baj, hogy az egyik részről többen vannak. Vendégként sem néztem, hogy vajon a menyasszony vagy a vőlegény részéről vannak-e többen.

2022. jan. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ferjem oldalan 5db ember ult, az enyemrol atult 30 h szepen szetszorojanak a vendegek a hazassagkotoben.


Senkit nem erdekelt kitol mennyi meghivott volt ott, jojjon az, aki a boldogsagunknak orul.

2022. jan. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én se értem hogy ez miért fontos. Ha most lenne az esküvőnk akkor az én részemről 10 ember se lenne, a párom részéről minimum 40, de ez a legszűkebb kör. Ha akarna akkor 100 ember is fel tudna sorolni, amíg én ha nagyon akarnék akkor is csak max 15-öt. Beszéltünk már az esküvőről ezért össze számoltam nagyjából, de nem érdekel hogy az én részemről kevés ember van. Semmit sem jelent. Majd ülnek közösen és kész. Ez a ti lagzitok lesz, úgy ültettek mindenkit ahogy ti akarjátok.

Mások esküvőjét meg nem szabad példának venni, mert ahogy te is mondtad sok embert hívnak meg csak érdekből vagy csak azért higy ne sertodjön meg. Ha igazából mindenki csak azt hivná meg akiket tényleg szeretne akkor sokkal kisebb lahzik lennének. Ebben biztos vagyok. A vőlegényednek pedig igaza van.

2022. jan. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!