Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Művirág vagy élő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Művirág vagy élő?

Figyelt kérdés

Nyáron lesz az esküvőnk. Nem tudok dönteni. Az asztali dekoráció művirágból fog állni, de nem túlzóan, inkább visszafogott, elegáns díszítés hívei vagyunk.

Azonban nem tudok dönteni a menyasszonyi csokrot illetően. Élő vagy mű? Mivel nyár lesz, praktikusabb lenne a mű, viszont az élőnél nincs szebb.

Annyi még, hogy édesapám elhunyt, és a csokromat az esküvő másnapján a sírjára teszem, így picit ő is "kap" valamit. Ezért sem tudom mit válasszak.

Nektek milyen volt a díszítés? A csokor? Élő vagy mű?



2022. jan. 27. 21:21
A kérdező szavazást indított:
Művirág
Élővirág
Dekorácó: Mű Csokor: Élő
29 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem élő lesz. Nővéremnek művirág volt és nem tudom, olyan bénán nézett ki. Semmi természetes hatása nem volt. Én ezért döntöttem az élő mellett. Asztaldísz stb nekem is művirág lesz.
2022. jan. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi tavaly augusztusban házasodtunk. Én krepp papírból készítettem magamnak mennyasszonyi csokrot, margaréta és pipacs utánzatok voltak, illetve egy két helyen gyöngyökkel díszítettem a virágokat.
2022. jan. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképp élő.
2022. jan. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem művirág volt, járkáltam utána sokat míg találtam megfelelően élethűt. Meglepő módon egy kínai boltban. Vettem hozzá virágboltban csipkeszalagot méterárban, ezekből csináltam magamnak pici csokrot, és a férjemnek kitűzőt. Szerintem jól sikerült.
2022. jan. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha sírra teszed, én javaslom, hogy nézelődj kövirózsa csokrok között. A legtöbb nem télállóból van, viszont biztosan készítenek olyat is kérésre. És akkor (minimális szétszedés után) a síron is tovább élhet. Mellé mehet akár mű, akár élő virág is.

Az én csokromban nem télálló kövirózsa lesz, viszont utána elültetem, és viszem a közös házunkba, afféle örök emlékként.

2022. jan. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én dekornak sem szívesen választanék művirágot, sztem ritka az olyan, ami nem hat nagyon gagyin élőben és képeken egyaránt - nagyon max. olyan jellegű selyemvirág csokrot, ami egyértelmű, hogy nem akarja utánozni nagyon az eredetit. Menyasszonyi csokornak biztos nem választanék műt.
2022. jan. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is kánikulában volt az esküvő. A templom díszítését kaptam a barátnőimtől ajándékba. A csokrot vettem, bírta, az étteremben meg kis cserepes virág volt minden asztalon, amit odaadtam a vendégeknek. A csokrot meg aztán megszárítottam.
2022. jan. 28. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem maximum akkor legyen művirágból a csokor, ha te magad szeretnéd őrizgetni utána otthon még évekig. Ha édesapád sírjára teszed, akkor tulajdonképpen mindegy, a művirág is koszos és rongyos lesz idővel az eső, szél, stb. miatt, aztán végül ugyanúgy ki kell dobni. Akkor már inkább válaszd azt az opciót, amelyikből szerinted szebb csokrot tudnak/tudsz csinálni.
2022. jan. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp se legyen művirág. Bármennyire azt hiszed, hogy jól néz ki egy műviràg és élethű, akkorc is gagyi... Főleg esküvőre. Bóvlis hatása van.
2022. jan. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!