Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Művirág nőnapra? Gonosz vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Művirág nőnapra? Gonosz vagyok?

Figyelt kérdés

Kaptam egy szép művirágot (cserépben ilyen kompozició, ikebana vagy mi a pontos a neve :D)

Nagyon szép de tudja a barátom, hogy a tulipán és a rózsa a kedvencem.

Arra hivatkozott hogy ez megmarad és maradandó lesz örökre. Ami igaz, de jobban örültem volna egy szál rózsának mint ennek a drága virágüzleti dolognak...

Én vagyok a telhetetlen?

Mondtam neki hogy szép stb de örültem volna az igazinak....

24/N.


2020. márc. 8. 11:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%
Utálom a művirágot, szerencsére a párom is tudja, hogy csak porfogót látok benne.
2020. márc. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
41%
Grat! Igazán figyelmes a párod :"D
2020. márc. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
1%
Azonnal hagyd ott!
2020. márc. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
33%
Már vártam a nőnapi kamukérdéseket.
2020. márc. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
4. Nem kamu
2020. márc. 8. 12:15
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
Alapból nem kötelező virágot ajándékozni nőnapkor. Lehet bármi más, amivel kifejezzük, hogy gondolunk a nőre. A srác gondolt rád és még időben elment keresni egy szép maradandó emléket, de te fejéhez vágod, hogy inkább beugrott volna a sarki virágosba 1 szál tulipánért. Ezzel elrontottad az örömét, ne csodálkozz ha pár év múlva majd bejelenti, hogy szerinte hülyeség a nőnap és már ne tartsuk meg.
2020. márc. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%

#5, akkor elèg szomorú. Kamunak mèg elmenne, hogy ezen vergődsz, hogy a párod figyelmes volt, de neked ez még az jobban tetszett volna...

Kamunak mèg okè lenne, valós kèrdèsnek már gáz.

2020. márc. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%

Több gondolat van azért benne, mint a Tecsóból hozott volna egy műrózsát. Ha nem szeretnéd, hogy szokás legyen, jelezd jövőre Nőnap előtt, hogy te egy szál vágott tulipánt szeretnél.


Nekem exem, akivel pont nem sokkal március előtt jöttünk össze cserepew virágot vett, miközben én még a virágszálat sem szeretem, nemhogy gondozni a növényt. De senki sem gondolatolvasó, csak egy gesztus, és lehet szólni érte, csak általában azért nem az ajándék átvételekor.

2020. márc. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem 2oldalrol lehet ezt nezni.

A no oldalarol: szerintem teljesen udvariatlansag muviragot ajandekozni, nem is ertem, miert nem mondta neki valaki a boltban ahol vette.


A ferfi oldalarol viszont: a ferfiak praktikus szemelyek, es a párod bele sem gondolt, hogy ezzel megbanthat, vagy nem tetszene neked, tok lelkesen meg akart lepni, fel akart koszonteni nonap alkalmabol, es praktikusan ugy gondolta, hogy az elo virag elhervad, de ez megmarad emleknek.


Azt ajanlom - mivel nem direkt akart udvariatlan lenni - hogy orulj annak, hogy felkoszontott, hogy gondolt rad. Legkozelebb unnep elott, meg ugy evkozben emlegesd, hogy neked milyen viragok tetszenek.

2020. márc. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
26%

Ez a nőnap rendesen kiidegel.Várom a sok kérdését hogy nem vett nekem semmit a pasikám csak 18 szál rózsát huu de gáz.😑

Az én férjem ma is dolgozik,tetőt èpìt,nem varom hogy 8 óra tetőn járkálás után még menjen el valahová vegyen valamit.Azt vàrom hogy érjen haza épségben és bujjunk össze.Gagyi az összes ilyen "ünnep".

2020. márc. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!