Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit vegyek nászajándékba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek nászajándékba?

Figyelt kérdés

Édesapám és édesanyám már régen elváltak, azóta apumnak 9 éve van egy boldog kapcsolata és úgy döntött feleségülveszi párját, ami júniusban lesz.

Na már most nekem fogalmam sincs mit adjak nekik nászajándékba, a friss, fiatal házasoknál ez nem nehéz, hisz nekik minden jól jön pl az új lakásba, konyhai gépektől elkezdve szép díszek a házba stb, de apuméknak mindene megvan. A lakás gyönyörű, ott minden megvan, fölösleges ajándékokat apum sose szerette, pl bögrék, párnák ilyesmik.

Ti mit vennétek? Vagy adjunk pénzt? Állítólag azt is szokták.. Nem járok sűrűn esküvőkre :D



2022. febr. 19. 11:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom jelképes ajándék elég, egy jobb ital, desszert, valami random emlék ami neked meg neki szimbolikus fontosságú stb.
2022. febr. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Az ital eszembe se jutott, pedig apukám rajong a minőségi szeszes italokért.

Persze én ehhez sem értek, ha esküvőre italt ajándékozunk, általában milyet illik és milyet nem? (nem válogatósak ital téren, lényegében mindegy, csak jó minőségű legyen)

2022. febr. 19. 11:37
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően ma már pénzt szoktak adni. Fiatal házasoknak is. Mivel ma a párok 99%-a együtt él a házasság előtt, van mindenünk. Ami nincs, azt is magànak szereti az ember kiválasztani.

Viszont egy gyerek-szülő kapcsolat nyilván más helyzet. Én ilyen esetben biztos csak valami apróságot vennék, az ital jó ötlet. Nincs erre szabály, hogy milyet szoktak. Pálinka pl ugye hagyományosan illik az alkalomhoz, de ha valaki nem szereti, akkor lehet bármi más, whiskey, rum, bármi.

2022. febr. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

2.


Díszdobozosat, vagy valami különleges fajtát. Anyám pl. egyszer olyan pezsgőt kapott, amin az évszám meg az akkori címer rajta volt. Teljesen jó, retro holmi lett belőle, ami szerintem "menő".

2022. febr. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 hisztynka ***** válasza:
96%
Fizesd be őket egy pár napos wellnessre.
2022. febr. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Az összes válasz nagyon hasznos volt, így már össze is "válogattam" fejben, milyen ajándékot választok nekik

Köszi srácok

2022. febr. 19. 14:33
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
egy minosegi whisky ra gravirozva a nevuk es a hazassagi datum? emelle penzt viccesen atadva? pl 20.000 aproba?😅😅😅
2022. febr. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ez jó de az aprósat nem merném megcsinálni 😂

Mellesleg milyen helyeken lehet gravíroztatni? Még ezt sem tudom 😆

2022. febr. 19. 22:01
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Hat majdnem minden plázában van gravírozás 😁

Miért nem lehetne apróval?

En barátnőmnek (együtt nőttünk fel, kb mintha a tesóm lenne) adtam 20.000 forintot apróba (rohadt sokat rohogtek, de ők ertik a viccet 😂) majd 20.000 ért kaparost. Többi ment a menyasszony táncba 😁(összesen 80K adtam)

2022. febr. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jó tök jó fejek lehettek 😃 apumék kissé konzervatívak szóval csak azért nem csinálnám ezt meg az övükén de van egykét olyan barátnőm akiknek ha lesz esküvője ezt simán megcsinálnám ők is imádnák szerintem 😁
2022. febr. 20. 15:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!