Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit vegyek a barátnőmék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a barátnőmék esküvőjére nászajándékba?

Figyelt kérdés
Köszönöm az ötleteket!

2012. júl. 2. 23:30
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Huh, ez nem ilyen egyszerű.

Már régen együtt élnek, vagy csak most fognak összeköltözni? Mert ha csak most, akkor vehetsz praktikus dolgokat (de olyat, amit azért nem kap meg minden második vendégtől pl. mikró).

2012. júl. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérdezd meg tőle minek örülne. Vannak amikor tudják hogy hát nincs új étkészlet vagy nem tudom még mit szoktak venni meg van amikor leginkább pénzre van szükségük az embereknek, mert hát mégis jobban tudják miből milyet szeretnének. Én biztos megkérdezném mi az óhaj sóhaj ha van
2012. júl. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Már egy pár éve együtt élnek. Pénzt biztos nem adnék, mert arra nincs szükségük. Olyan 10 ezer forintot tudnék ajándékra költeni. Mi egy kis digitális képkeretet kaptunk tőlük az esküvőnkre. Sajnos ezt az ötletet kilőtték ;-) Bár azóta sem használjuk, de attól még jó ajándék!

Olyan jó lenne valamit kitalálni, anélkül, hogy megkérdezném.

2012. júl. 3. 00:03
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy fotóalbum képekkel a barátnődről és a vőlegényéről, és elrejthetnél egy tízezrest benne.
2012. júl. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2012. júl. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én pl ikea kártyát adnék (annyi értékben amennyit csak gondolnék) de több áruházban vannak már ilyen ajándékkártya.
2012. júl. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!