Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A legjobb barátnőmnek lesz az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátnőmnek lesz az esküvője, mit vegyek/vigyek nászajándékba?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmnek lesz december elején az esküvője. Csak polgári esküvő lesz, azután a fiú szüleinél egy ebéd. (mind2-re hivatalos vagyok)

Annyit kell róluk tudni hogy a vőlegény 22 éves a barátnőm 18. Jön a baba is. (nem kérek ellenszenves, rosszindulatú kommanteket, az ő életük).

Ha minden igaz saját házba fognak költözni.

Nem vagyok eleresztve anyagilag.

Tortát Pezsgőt vinni szeretnék, és még valami olyan ajándékot amire ha majd ránéznek az esküvőjük és én jussak az eszükbe. :)

A válaszokat előre is köszönöm :)


2015. okt. 18. 20:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Esetleg valami horgolt/hímzett terítő? Vagy ha ismered az ízlésüket, képkeret amiben majd az esküvői képüket tehetik?
2015. okt. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A képkereten gondolkodok, meg 2 kispárnán egyikre a Mrs a másikon pedig Mr- felirat.
2015. okt. 18. 21:16
 3/9 anonim ***** válasza:
Vannak neked ötleteid. Biztos értékelnék őket.
2015. okt. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Vannak, csak kíváncsi vagyok hogy ki mit szokott adni, nem szeretnék leégni, főleg úgy hogy a legjobb barátnőm
2015. okt. 19. 07:06
 5/9 anonim ***** válasza:

ágytakaró, függöny, ágynemű huzat, szőnyeg, étkészlet, valamilyen háztartási vagy műszaki cikk


ezek mind praktikus dolgok, amik jól jönnek egy saját háztartásba, és nem feltétlen drágák!

2015. okt. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Tortát én nem biztos hogy vinnék, érdeklődd meg hogy a fiú szüleinél levő ebéd után lesz-e torta, mert akkor pl. felesleges kettő. Helyette mondjuk valami háztartási kisgép jó, akár egy botmixer, annak jó hasznát veszi majd a kismama a babánál is.
2015. okt. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen típusú ajándékra gondoltál. Olyat amit használni is tudnak, vagy valami olyasmit amit kitesznek, vagy esetleg olykor elővesznek és nosztalgiáznak, hogy azt tőled kapták?

Mert ha nosztalgiázós, akkor akár 2 pezsgőspohár belegravírozva a nevük és az esküvő dátuma.

A párna is jó ötlet, amit fentebb már felvetettél.

De vannak ilyen benti papucsok is, mr. & mrs. felirattal.

A képkeret nem tudom,hogy jó ötlet-e, mert egyelőre azt sem tudni, hogy mekkoárban szeretnének magukról képet előhívatni, vagy hogy raknak-e ki egyáltalán majd, és nem csak albumot csináltatnak maguknak.

Esetleg adhatsz nekik egy kismama, családos fotózást, fotósoknál lehetne erről érdeklődni, hogy kupont tudnának-e adni. Bár megmondom őszintén nem tudom mennyibe kerülne egy ilyen. Attól is függ, mennyit szánnál az ajándékra?

2015. okt. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Szia! Mi a legutóbbi esküvőn egy pár gravírozott pezsgőspoharat adtunk az ifjú párnak. Egy szép motívumot, és a nevük kezdőbetűit gravíroztattuk az üvegre. Ezzel még az aranylakodalmukon is tudnak koccintani. :)

Szép és megfizethető. Jóval a lagzi után is, újra megköszönték a szép és kreatív ajándékot. :)

2015. okt. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

A gravírozás is eszembe jött.

amit rá tudnék szánni az 10-15 ezer forint.

Köszönöm az eddigi válaszokat :)

2015. okt. 22. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!