Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nem ciki az ekkora eskuvo?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ciki az ekkora eskuvo?

Figyelt kérdés

Nincsen sok baratunk,es nekem alig van rokonom is.A paromnak picit nagyobb a csaladja,mindkettonknek van kb 2 baratja es ennyi. Maximum 45-50 fot tudunk osszeszedni,de mar ebben is van par olyan rokon akikkel annyira nem is tartjuk a kapcsolatot.

Megis szeretnenk ceremonimestert ,kiberelni egy szep helyszint stb. Nem ciki ez igy? Masoknak 100-150 fos lagzi van nekunk meg par ember…

Volt egy baratnom akinek csak 20 fos volt,de ok nem is mentek sehova.Par napja lattam egy masikat ahol szinten kb 30 ember volt,de ettermben a tobbi vendeg kozott ultek.


2022. márc. 21. 11:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Kb. 1,5-2 éve voltam olyan esküvőn ahol szintén 40-50 fő lehetett. Amikor a párt azzal zaklatták, hogy miért csak ennyi, akkor azt mondták, hogy covid szabályozások, de valójában soha nem is akartak több főt meghívni. Náluk ennyi személlyel is volt egy elég szép és nagy helyszín kibérelve és vőfély is.

Én azt mondom nem ciki.

Személy szerint én is ilyensmi számút akarok, de nekem például anyám tökre ellene van, merthogy milyen gáz nem hívni mindenkit is - sajnos nagyon nagy a rokonság, de ehhez képest nem tartom én a kapcsolatot senkivel, ő annál inkább. Szerencsére anyám ezek kérését is le tudom szarni. Ahol éltem régebb, falun nagyon nagy kultusza volt annak, hogy még azt a rokont is meghívják, akivel 10 éve még csak nem is telefonálnak. Ha ilyen nagy szabású bulit akarsz, akkor szinte elengedhetetlen, hogy fűt-fát meghívj, de hidd el, senki se fog csúnyán nézni rád, amiért kis esküvőt akarsz.

2022. márc. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

1,igen covid alatt kellett volna es mondhattuk volna,jaj a covid miatt :D amugy itt lenne 300 fo xd

Egyebkent tetszik a nagy lagzi is,de az mar nem hogy olyan meebreket hivjak meg akiket nem ismerek kb. Ezert lesz ilyen kisletszamu. De szerentnek,ha az viszont nagyon szep,hangulatos lenne,vidam , jo zenevel,jo musorral.

Csak nehez elengedni magamban ezt a tarsadalmi nyomast… de tenyleg olyan “baratot” se akarok meghivni akivel mar alig beszelek vagy csak regen voltunk joban.

2022. márc. 21. 11:31
 3/13 anonim ***** válasza:
94%

Ezt megértem, de gondolj bele... 40-50 fő is már valami. Ha ennél nagyobb a társaság, akkor legyen bárki-bármennyire emberszerető, elveszik a tömegbe. Nem beszélve azokról (és lassan mondhatjuk, hogy ez átlagos állapot, nem ritka), akik nem is szeretik a nagy tömeget és szoronganának benne.

A vendégeknek is jobb, ha nem telefonon kommunikálva kell megtalálják egymást, hanem úgy-ahogy átlátnak a termen.

2022. márc. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%

Miért lenne ciki?? Te jó Isten, hová süllyed már az emberiség... minden csak arról szól, hogy mit rakunk ki a kirakatba.


Egyik ismerősömnek kb 25 meghívottja volt egy csodaszép helyszínen, az volt az egyik legjobb esküvő, amin voltam. Ahol már ilyen 60-100 körül voltak, azok általában baromi bénák voltak.

2022. márc. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%

Én biztosan nem hívnék meg ennyi embert. Zabáltatni kell őket, szórakoztatni, stb. Nem az én világom!

Igaz, még nem vagyok menyasszony (ha jól sejtem lassan az leszek😉), de én maximum a családot hívnám meg, annak is azt a részét, akikkel tartom a kapcsolatot és nem azokat, akikről 3 évente hallok és a barátok közül is csak párat. A párom szerintem hasonlóképp vélekedne. Egyébként meg miért ciki?

Mindenki úgy csinálja, ahogyan nemi jó. Én egy kisebb násznépet, majd egy kultúrált vacsorát maximum éjféli takarodóval tudok elképzelni. Hiszen a nászt is el kell hálni!:D

Egy dologról nem mondanék le: a megálmodott, hófehér, hosszúujjú, csipkés, sellő fazonú ruháról. :D

2022. márc. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Rendben,igazatok van megprobalok baratkozni a dologgal csak csaladi reszrol is megy a nyomas mert

parom szulei nagyon bulizos tarsas lények es hangoztatjak ,hogy nekik nagy lagzi kell es életük vagya , hogy hajnalig szorakozzanak stb… Ugyhogy mar emitt is kicsit furan erzem magam hogy ok de nekem nincs 50rokonom meg 30 baratom… de a parom is inkabb zarkozott mi nem jarunk el hetente bulizni stb ..na mindegy vegulis meg lehet jo a buli ettol :)

2022. márc. 21. 12:12
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagyok. :)

Ez a ti napotok lesz, nem a párod szüleié.

Legyen olyan, amilyennek ti akarjátok. Szerintem ezzel mindent elmondtam.

2022. márc. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Anyámék 14-en voltak. Meghívták a fotóst is, hogy ne 13-an üljenek egy asztalnál. :)) Már 35 éve házasok, nem ezen múlik a boldogság.

Szerintem a 40-50 fő kb. ideális. Én is ennyi embert szeretnék. Nagyjából ismer mindenki mindenkit, ennyi ember más simán táncol is, ha olyan típusúak és van lagzi.

Voltam 150 fős esküvőn, semmivel nem volt jobb, mint a barátnőmék 50 fős lagzija. Ráadásul a nagy esküvőn sokan voltunk egy egyébként nagy teremben, de így is zsúfoltnak tűnt, mindenhol emberek, nem lehetett kényelmesen elférni. Szarul is voltam emiatt.

2022. márc. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekünk is kb 50 fős lagzi lesz. Még majdnem túl soknak is érzem... csak a család lesz ott, ennyien vagyunk.

Ez a ti esküvőtök, nem a kedves anyósé-apósé. 50 fős lagziban szerintük nem lehet bulizni? Csak százasával? Hol az összefüggés?

Majd ti eldöntitek, milyet szeretnétek. Gondolom ki is fizetnék a 100 fős lakodalmat, ugye...??

2022. márc. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk tavaly volt az esküvönk, 43 fővel. Ebből a 43-ból 1 rokon volt az enyém, az anyukám. Apám nincs, nagyszüleim, testvérem elhunytak.


2 nagyon közeli barátnő tartózott a vendéglistámhoz, illetve az egyik barátnőm pasija.


És 4 olyan ember akiket kedvelek, régről ismerek.


Illetve volt 7 olyan személy akik mondhatni közös barátok.


A többi ember mind a férjem rokona, munkatársa volt.

2022. márc. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!