Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire ciki ha egy férfinek...

Mennyire ciki ha egy férfinek 50 cm a fej körátmérője, és a gyerek osztályról vesz magának sapkát? Nem tehetek róla hogy ekkora, vékony vagyok, és keskeny. A normál méret az S-es is leesik. Nem is beszélve róla hogy rondán néz ki.

Figyelt kérdés
garage store ban is nagyon ciki volt, de az eladók rendesek voltak és ők javasolták hogy onnan vegyek. diszkrétet vettem, feketét.... nem látszik rajta. csak baromira kellemetlen.
2015. márc. 1. 12:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Csak akkor ciki, ha mikiegeres sapkát veszel.
2015. márc. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 hypno válasza:
Ez nem ciki, hanem adottság.
2015. márc. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Inkább az a ciki, hogy kiirtad ide a kérdést, mint valami egetrengető problémát. Nem gáz, nem tehetsz róla. :) Nem vagyunk egyformák és pont ez teszi izgalmasabbá az embereket. :)
2015. márc. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
egyébként nem vagyok nyomorék sem. teljesen arányos vagyok magamhoz képest. És NEM Mikiegereset veszek xD
2015. márc. 1. 12:22
 5/10 opened paradise ***** válasza:

Rám meg minden kicsi,lassan kettőt kell összevarrjak.

Nyugi,nem gáz.

2015. márc. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az alacsony lanyok elrtuk vegeig a gyerekosztalyon vasatolnak egy-ket ruhadarabot:D a kismelluek akar a elltartot is.... szerintem nincs benne semi ciki... a gyerekmeret azt jrlenti, hogy kicsi, nrm azt, hogy ovodas szinten vagy
2015. márc. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Még jó, hogy tanultam a hieroglifákról... mert öcsém, te azzal írsz (utolsó válaszoló)
2015. márc. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Jolvanna:D ha is ered a billentyuzet felosztasat, akkor ki tudod kovetkeztetni hol nyomtam melle... meg ekezethiany... azert a hieroglifatol essze van... ha veletlen ranyomok a szimbolumtarra, es nem veszem eszre, irhattsm volna igx is

?Ž$% ;÷ :@!!@( !-Ž?:@ @ $_£?;Ž)€ Ž(

vagx ha szimbolum tar masodik resze

\> ▪ >}》¤[{》<▪| 》▪ [●}♡ |\ >\

Szoval nepanaszkodj:D

2015. márc. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Hogy a fenébe merülhet fel benned egy ilyen probléma?

Nekem fogalmam sincs mennyi a fejkörfogatom és különben sem érdekel.

2015. márc. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én 65 cm alatt szóba sem állok férfiakkal.

Na de most komolyan, eszembe sem jutna, hogy ilyenen problémázzak. :)

2015. márc. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!