Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van itt olyan, aki már anyukak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki már anyukaként házasodott, milyen volt az esküvő, hogyan oldottátok meg?

Figyelt kérdés
Augusztusban lesz közel 1 éves az egyik gyerekem és 4 a másik. Polgári esküvő és közös vacsi lesz max. 30 főig. Anyukaként mik voltak a nehézségek, gyerekek felügyelete hogyan ment, illetve hogyan érezték magukat?
2022. márc. 25. 07:33
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Semmi

Anyam vigyazott a kicsire.

Aztal elvonultam atoltozni es kozben letettem a kicsit aludni.

Aztan buliztunk egy jot


Halistennek aznap a gyerek eppen jo kedveben volt igy nem volt hiszti 😀 akkor volt 3 eves

2022. márc. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem! Milyen ruhába öltöztél át? Én nem is gondoltam arra, hogy vacsira átöltözöm.
2022. márc. 25. 08:22
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

Mi a 1,5 éves fiunkat a két nagymamára bíztuk (nagyon jó a kapcsolat mindkét nagyival). Polgári szertartás volt. A szertartáson elkezdett követelni engem, hallottam, ahogy a két nagyi nyugtatgatja, de sírni kezdett. Többször hátranéztünk, akkor mondta mosolyogva az anyakönyvvezető, hogy nyugodtan hozzák ide a gyereket. Így a kezemben volt, úgy mondtuk ki az igent:)

Jól sült el, laza volt, csak a szűk család és a legjobb barátaink voltak, kb. mi is harmincan.

2022. márc. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%

1es vagyok


A eskuvoi ruhat csereltem le egy sima farmer/polo/spotcipo kombora 🤣

Oke nekem egy nem klasszikus ruham volt, hanem egy laza nyari spagetipantos tunika jellegu terd ala ero csipkes feher ruha.


Nekunk batyus satras medences gyerekeknek ugralovaras grillezos lagzink volt.

2022. márc. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tök jól hangzik! Izgalmasabb, mint a templomi.
2022. márc. 25. 19:52
 6/7 A kérdező kommentje:
Második, az nagyon édes lehetett. 😊
2022. márc. 25. 19:53
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem néhány hét híján egy éves volt. Egy falusi kis kultúrház volt kibérelve a lakodalomra, ott volt egy külön terem is ahol több utazó ágy is felvolt állítva ( több kis gyerek is volt az esküvön) plusz néhány felfújható matrac is. A lagzi és szertartás közben mindig volt aki vigyázott rà. Vacsoránál is közel ült hozzánk, nagynénèk, unokatesók szívesen figyeltek rá. Olyan 10körül letettem aludni a külön helyiségbe,ott a matracokon mindig volt benn valaki a gyerekekkel, pláne a tinik megpihenni kicsit elvonulni telefont nyomkodni stb. Fèltem kicsit tőle, hogy milyen lesz így a lagzi, de jól sikerült. A babás szobával mindenki tudott nyugodtan bulizni nem kellett hazasietni, és a gyerekek sem voltak a hangzavarba, nyugodtan aludtak még az a gyerek is akire nem jellemző
2022. márc. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!