Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvői tanú barátnője ülhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvői tanú barátnője ülhet e a házaspárral egy asztalnál a nagy napon?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nyáron megyünk a párom legjobb barátjának az esküvőjére. A párom lesz a mennyasszony tanúja. Azt tudom, hogy a tanú a fő asztalnál ül a házaspárral, de a kérdésem az lenne, hogy a tanú párja is ülhet e vele a fő asztalnál vagy ő csak a vendégek között foglalhat helyet? Illetve amikor vonulnak az utcán mehet e vele? Mert én senkit nem fogok ismerni az esküvőn a házaspáron kívül.Így az egész estét egyedül ülve tölteném az asztalnál külön. Köszönöm a válaszokat.

2022. márc. 28. 18:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
jellemzően nem ültetik szét a párokat, de a szervezőt kérdezd meg az ülésrendről
2022. márc. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne ülhetne?

Ez a pár nagy napja, ők döntenek arról, hogy nekik milyen a számukra tökéletes ülésrend.

2022. márc. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdd meg a párod, kérdezze meg. ÉN személy szerint senkit nem ültetnék el a párjától, úgy készíteném az ülésrendet, hogy párok (és ha vannak, akkor a gyerekeik) együtt legyenek.

Amúgy annyiféle esküvő és ültetés van már - az sem biztos, hogy lesz főasztal. Vagy az sem biztos, hogy a tanúk a pár asztalánál ülnek. Egyrészt helyenként is változnak a hagyományok, másrészt egyre többen tartják meg csak azokat a hagyományokat, amik nekik tetszenek.

2022. márc. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
22%
A legjobb esküvők azok amin összesen egy asztal van és nagyon maximum 12-16 fő. Nem kell az utolsó random Gyárfás bácsit meg Euclédia nénit meghívni akiknél egyszer járt valamelyik fél 5 évesen és volt egy aranyos cicájuk.
2022. márc. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%

Nálunk ugyanez a helyzet az egyik tanuval és a párjával aki senkit nem fog ismerni

Még nem döntöttünk de ha a tanú mellettünk fog ülni, akkor a párja is

De lehet ketten külön fogunk ülni vagy inkább egy hosszú asztal közepén ahol a tanúk a parjukkal mellettünk

Semmiképp nem ultetunk senkit egyedül

2022. márc. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha az újdonsült párral ülnék és a párom/férjem meg egy másik asztalnál akkor biztos keritenék alkalmat arra higy mellé üljek. De a pár se fog állandóan ülni szóval nekem se kell állandóan az asztalhoz szögezve lenni.

De kétlem hogy ilyesmi lesz, figyelembe szokták venni az ilyesmit. És a legutóbbi esküvő amin voltam ott a tanú nem is ült a fő asztalnál hanem a férjével és a fiával egy másik asztalnál. Senki se akadt fennt rajta. Én biztos nem ültezném szét a párokat. Most őszintén semmi értelme csak a hagyomány miatt ilyesmit csinálni.

2022. márc. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nálunk a szülők fértek el a főasztalnál, a tanúk es parjaik már oldalt ültek közel hozzánk. Így fértünk el. Párt nem ültettünk volna szét semmiképp.
2022. márc. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem szokás párt szétültetni, különösen, ha te senkit sem ismersz. Előbb fognak mindkettőtöket egy másik asztalhoz ültetni, mint hogy szétválasszanak.
2022. márc. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Van, ahol szokás a tanúkat is a főasztalhoz ültetni. De párokat sem illik szétszakítani, így ha ő ott ül, akkor te is ott fogsz.

Én is voltam már tanú, de akkor nem a párral ültem egy asztalnál, szóval ez sem törvényszerű.

2022. márc. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A pár döntésétől és a hely adottságaitól függ, hogyan ültetnek. Nálunk egy nagy U alakú asztal volt, a közepe volt a "főasztal", oda csak mi és a szülők fértünk el. Az U két szárán helyeztünk el mindenki mást attól függően, ki kit ismerhet vagy talál közös témát a vacsora alatt. Utána teljes átjáróház volt, sütizni is ott ültek le, ahol épp voltak.

Kérdezzetek rá, ők hogy tervezik.

2022. márc. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!