Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha 2 tanus esküvőt szeretnénk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 2 tanus esküvőt szeretnénk, tényleg csak a legegyszerubbet, oda meglehet hívni a közeli rokonokat? De utána nem lenne semmi ebéd vagy ilyesmi Nem gáz hogy utána mindenki csak úgy haza megy?

Figyelt kérdés
Én amúgy a tanukon kívül igazából nem szeretnék hívni senkit

2021. jan. 1. 14:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Most épp meg lehet hívni a közvetlen rokonokat: szülők, nagyszülők, testvérek, gyermekek. Maszkot kell hordaniuk. Ha 2 tanús esküvőt szeretnél, akkor miért akarsz meghívni családtagokat? Akkor az már nem 2 tanús. :)

Egyébként meg ne foglalkozz azzal, hogy ki mit vár el tőletek. Olyan legyen, amilyet ti szeretnétek.

2021. jan. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Meglehet hívni őket, de legalább egy pohár italra üljetek be egy normális helyre.
2021. jan. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg lehet, de sok értelme nincs, kb 10 perc lesz az egész. Én akkor már vagy beülnék egy ebédre utána, vagy nem hívnék senkit.
2021. jan. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ezért kár kiöltöztetni a rokonokat.
2021. jan. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, mert amúgy is sokakat csak az esküvőre hívnak meg. Akinek meg gáz, az legfeljebb nem meg el.
2021. jan. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy a tanúk miatt merült fel a kérdés a közeli rokonok meghívása iránt, mert a tanuk biztos elmondanak hogy lesz az esküvő és arra jönnek,mivel egy háztartásban laknak a rokonok egy részével. De nem nagyon szeretnénk ha oda jönnének mások is. Szerintetek hogy lehetne ezt megoldani?
2021. jan. 1. 18:08
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi gond ezzel. Mondjátok el nekik, hogy összeházasodtok, és szívesen látjátok őket, de csak egy rövid szertartás lesz és nem tudjátok utána őket megvendégelni, ezért megértitek, ha esetleg nem jönnek. Vagy csak annyit mondotok, hogy összeházasodtok, de csak két tanúval, vendégek nélkül. Gondolom, nem titok az esküvő.
2021. jan. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
85%

Ott lehetnek a közeli rokonok, de akkor az már nem két tanús. És pl. nálunk ezért már fizetni kell, csak a két tanús az ingyenes.

Ti döntitek el, hogy nektek mi jobb, nincs erre szabály.

Polgárinak én is csak két tanúsat szeretnék, de utána azért beülünk valahova a két tanúval (ha ebédre nem is, de egy kávéra/sütire), ha már eljöttek és szabaddá tették magukat munkaidőben.

2021. jan. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, az már nem 2 tanús ha jön pl. a tanú felesége is, vagy tesód. Azért már fizetni kell. Szerintem 1-2 aláírásért fölösleges odahívni mást aki nem szükséges.
2021. jan. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!