Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Összeházasodnál egy pánikbeteg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeházasodnál egy pánikbeteggel?

Figyelt kérdés
2010. szept. 16. 10:01
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
79%
Igen, attól még ugyanolyan értékes ember lehet, ez nem elmebetegség, hanem testi tünetei vannak.
2010. szept. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
93%

ha tudnád, hogy manapság hány ember pánikbeteg. együtt lehet vele élni, vannak fokozatai. ha nem egy erősebb gázabb fokozat, akkor lehet.


ha te vagy a pánikbeteg, akkor tipikus önsajnáltató fajta lehetsz, tudom rá fogsz kérdezni (ha magadról írtad ki), hogy egy mondatból ezt hogy állapítottam meg, de most nekem még nagyon korán van ,h ezt elmagyarázzam:)


ha magadról írtad ki, akkor ne a negatív részedet emeld ki, hanem a pozitívat, amit te elfogadsz magadban, azt tudják mások is elfogadni körülötted.

2010. szept. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
26%

semmivel nem tudnának rákényszeríteni.

senki sem hibátlan, de nem szeretnék egy szorongó, otthonülő emberrel élni.

ismertem pánikbeteget...

2010. szept. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%
jah és kíváncsiságból. milyen pánikbetegség? mivel kapcs? mi váltja ki?
2010. szept. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
26%

Nem amíg találok olyat, aki nem beteg. Persze lehet, okos ember, de csak gazdag pár mellé való, ha éppen pánikol és munkaképtelen, akkor az élet még nem állhat meg.

A gyerek is hajlamos lesz rá, nagyon nyugodt körülmények kellenek annak, is különben kitörhet rajta a betegség.

Apu alkoholista volt, több gond volt vele, mint ami hasznot hozott az egész léte.

Beteg férfi nekem nem kell.

2010. szept. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
18%

Értékes ember? Az lehet, nem is azzal van a gond, hanem hogy tök labilisak lelkileg! Csak nagyon erős, stabil emberek vállalják be, és aki tisztában van vele, hogy ez mivel jár együtt!

Én nem vállalnám! Nagyon nehéz dolog egy ilyen emberrel együtt élni. Van ilyen a környezetemben.

2010. szept. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
92%
Mindenkinek vannak hibai. A szemelyisegen is mulik. Ennyibol nem lehet megmondani, mert ettol meg lehet ertekes, jo ember. Azt nem a betegsege fogja meghatarozni. Talan lehet is rajta segiteni sok turelemmel, de ha mas hibaja is van, akkor lehet, hogy nem...ez tenyleg sokkal tobb tenyezotol fugg, mint amit ebbol az 1 mondatodbol ki lehet olvasni.
2010. szept. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%
Mi összeházasodtunk.Én pánikbeteg vagyok,a férjem elfogadta.
2010. szept. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
10:18-as - mihez kapcsolódó pánikbetegséged van? A mindennapi életedet mennyire befolyásolja? Kezelteted?
2010. szept. 16. 10:27
 10/39 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan betegség ami nem feltétlenül van meg már fiatal korban, szóval ha már összeházasodtál is előjöhet és nyilván nem fogsz miatta elválni, szóval azt hiszem igen
2010. szept. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!