Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen ruhában mennétek 39...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ruhában mennétek 39 hetes terhesen esküvőre?

Figyelt kérdés
Nem akarok zsákruhát felvenni, de annyira tapadósat sem, hogy mindenki csak a terhességemről, gyerekemről faggasson. Mindenképp menni fogok, közeli családtagról van szó, az esküvő után 5 nappal vagyok kiírva.

2022. máj. 4. 18:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Millio meg 1 kismama ruha van a neten..

[link]

2022. máj. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát, pedig arról fog, ha közben megindul a szülés 😂

Mivel mindenben látszik már 39hetesen, tök mindegy, mit veszel fel, nem azon múlik, hogy mennyit kérdezhetnek róla. Olyat vegyél, ami kényelmes és jól érzed magad benne. Lesz elég bajod, ne kelljen még amiatt is feszengeni.

2022. máj. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
39 hetesen tényleg mindegy hogy szűket vagy nem szűket veszel fel mert látszani fog és bizony kérdezni fognak róla.
2022. máj. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
14%

" a normális szülés a terhesség 37 és 42 hete között következik be. "

Legjobb ötlet erre az időpontra esküvőt szervezni.

2022. máj. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Amiben egyébként is: egy kényelmes de csinos, vidám színű, esetleg mintás ruhában, és lapos talpú cipőben.

Ha te inkább nadrágos típus vagy, akkor abban. Erre az alkalomra nem vennék külön kismama nadrágot. Teljesen jó a hétköznapi, egy hosszabb fazonú blúzzal. Esetleg sima cicanaci tunikával.

Magassarkút már inkább ne vegyél, sokszor menni és állni is fárasztó benne.


Semmivel sincs nagyobb esélyed, hogy pont akkor indul be a szülés, mint előtte vagy utána. Ezen kár aggódni.

2022. máj. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

#4

Egyèrtelmű, hogy nem a sajátja, nem ő szervezte.


Én se hagytam ki baràtnőmét 2018-ban, pedig 60 km-re volt, igaz én csak 35 hetes voltam akkor.


Nem vettem külön ruhát, egy elasztikus, lefelé bővülő egyberuhàban voltam, és egy kb 4 cm-es telitalpú szandálban.

2022. máj. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%
39 hetesen én inkább semmilyen esküvőre nem mennék már.
2022. máj. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
Én se mennék.
2022. máj. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
1-es amit linkelt, az tüneményes, nagyon tetszik:)
2022. máj. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
63%
Én sem mennék. Utcai ruhában, cicanadrágban amit egyik válaszoló írt gáz menni. De csak erre venni egy pocakosra tervezett alkalmi ruhát meg pénzkidobás. Ráadásul alkalmi csinos cipő ilyenkor már kényelmetlen, láttam már kismamát szép alkalmiban alul slampos Nike papucsban, ezt inkább ne, nevetséges lenne.Udvariasan mondd le a meghívást.
2022. máj. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!